Mercedes-Benz w pierwszym tygodniu 2023 r. powraca na targi elektroniki użytkowej CES w Las Vegas. Motyw ekspozycji trójramiennej gwiazdy wyraża hasło „Tech to Desire” (z ang. technologia godna pożądania), które ilustruje, jak innowacyjne rozwiązania Mercedes-Benz wzbogacają życie klientów firmy – pozwalają oszczędzać czas, ułatwiają codzienność i wzbudzają ekscytację.

Kluczową atrakcją obecności Mercedesa na targach CES będą techniczne dyskusje, które rozpoczną się 5 stycznia o godzinie 12:00 na stoisku 5041 w West Hall Las Vegas Convention Center. Dyrektor ds. techniki i technologii Markus Schäfer oraz dyrektor ds. oprogramowania Magnus Östberg wspólnie ze współpracownikami ogłoszą nowości dotyczące strategii elektryfikacji Mercedes‑Benz.

Omówią również funkcje zautomatyzowanej jazdy, które pozwalają oszczędzić czas, i wyjaśnią, w jaki sposób nowe rozwiązania w zakresie samochodowego sprzętu audio, strumieniowania treści oraz rozrywki wzbudzą ekscytację klientów. Program Mercedes-Benz na targach CES uzupełni współpraca artystyczna z innowacyjną marką z branży rozrywki, która pozwoli na nowo odkryć ikonę popkultury.

Panele dyskusyjne Mercedes‑Benz z targów CES 2023 będą dostępne w postaci wideo na żądanie w serwisie Mercedes me media od 6 stycznia 2023 r.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments