Motorola od samego początku zmienia sposób, w jaki użytkownicy na całym świecie odkrywają nowości, dzielą się wrażeniami i pozostają ze sobą w kontakcie. Wyróżniającą cechą rodziny produktów moto g jest od zawsze praktyczna innowacyjność oraz dostępność nowych technologii i funkcji dla większego grona użytkowników. Kontynuując te tradycje, Motorola ogłasza dziś nowe urządzenia z rodziny moto g: moto g73 5G, moto g53 5G, moto g23 i moto g13.

Wszystkie te modele zostały opracowane, by zaoferować użytkownikom nowoczesny design, zachwycające zdjęcia i realistyczny, wielowymiarowy dźwięk.
Przedstawiamy najnowsze modele z rodziny moto g:

moto g73 5G1 to urządzenie wszechstronnie przygotowane do robienia doskonałych zdjęć – dla jego zaawansowanego systemu aparatów o rozdzielczości 50 MP nie stanowią przeszkody nawet najtrudniejsze warunki oświetleniowe. W takich przypadkach przydaje się technologia Ultra Pixel – aparat łączy wtedy po cztery piksele w jeden wielki, 2‑mikrometrowy ultrapiksel.

motorola moto g73

moto g73 5G ma też zaawansowaną matrycę 8 MP, która oferuje trzy imponujące perspektywy. Ultraszerokokątny obiektyw rejestruje to, co widzi ludzkie oko, mieszcząc w kadrze 4 razy więcej niż obiektyw standardowy. Z kolei obiektyw Macro Vision czterokrotnie skraca odległość od obiektu, umożliwiając rejestrowanie najdrobniejszych szczegółów. Aparat do głębi ułatwia przemianę robionych na co dzień zdjęć w profesjonalne portrety.

Na ultrapanoramicznym wyświetlaczu FHD+ o przekątnej 6,5 cala i częstotliwości odświeżania 120 Hz można naprawdę wczuć się w grę, tym bardziej że dzięki wąskiej ramce współczynnik powierzchni ekranu do przedniego panelu wynosi aż 86%. Wszystkie cztery nowe urządzenia moto g emitują wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® słyszany dookoła przez słuchawki lub donośne głośniki stereo.

Motorola zadbała, by smartfon moto g73 dotrzymywał kroku użytkownikom prowadzącym intensywny tryb życia, wyposażając go w procesor MediaTek Dimensity 930, który wykorzystuje zalety łączności 5G. Dzięki temu pliki i dane można pobierać błyskawicznie, nie martwiąc się o żywotność baterii. Bezproblemowo przebiega także przełączanie aplikacji. Dzięki pamięci operacyjnej 8 GB aplikacje i informacje pozostają w gotowości w tle, aby wszystko działało płynnie.

Nie trzeba już przejmować się zapasem energii. Pojemna bateria 5000 mAh umożliwia dłuższe słuchanie playlist, oglądanie wideo, czatowanie godzinami ze znajomymi, czy pochłanianie kolejnych odcinków ulubionego serialu aż do emocjonującego finału3. Kiedy trzeba będzie uzupełnić energię, zrobi to błyskawicznie ładowarka TurboPower™ o mocy 30 W4.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments