Zapotrzebowanie na usługi cyberbezpieczeństwa w Polsce ciągle rośnie, dlatego Vectra AI stale rozwija swoje partnerstwa i wspiera firmy w budowaniu odporności na ataki. Od stycznia działania te wspiera Janusz Górka, którego doświadczenie ma wspomóc rozwój firmy.

– W ostatnich latach mieliśmy do czynienia z nieustającą falą głośnych cyberataków, więc w większości organizacji decydenci dobrze rozumieją znaczenie bezpieczeństwa. Mimo to, wiele firm wciąż znajduje się w nienajlepszej sytuacji. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z tak doświadczonym managerem jak Janusz, uda nam się dotrzeć do polskich przedsiębiorców szukających najlepszych rozwiązań, które dają możliwość pełnej i skutecznej ochrony i przekazać im naszą wiedzę i wsparcie. – mówi Christian Putz, Country Manager w Vectra AI.

Janusz Górka dołączył do zespołu Vectry wraz z początkiem stycznia. Jego rolą będzie wspieranie ekspansji firmy w Polsce i rozwijanie jej rynkowej strategii.

Janusz Górka, Sales Manager w Vectra AI

 Jestem pod wrażeniem dotychczasowych osiągnięć Vectry na polskim rynku. Ogromne zapotrzebowanie na rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa i szeroki pakiet wysokiej jakości rozwiązań, jakie Vectra ma w swoim portfolio, z pewnością sprzyjają rozwojowi, dlatego niezmiernie cieszę się na współpracę z naszymi klientami i partnerami w Polsce. – powiedział Janusz Górka, Sales Manager w Vectra AI

Janusz Górka posiada ponad 20-letnie doświadczenie w rozwoju biznesu, kierowaniu zespołami sprzedażowymi, a także zarządzaniu procesami sprzedaży złożonych rozwiązań w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług IT poprzez bezpośrednie i pośrednie kanały biznesowe.

W Vectra AI doceniono przede wszystkim jego wieloletnią praktykę zawodową zdobytą w międzynarodowym środowisku korporacyjnym oraz silne zaplecze techniczne. Swoje doświadczenie zdobywał min. w takich firmach jak Oracle, NetApp czy Digital Forms.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments