Z początkiem 2023 roku rolę dyrektora ds. finansowych w Esri Polska obejmie Bartosz Kępa. Na tym stanowisku zastąpi Małgorzatę Dębowczyk, która zajmowała je przez ostatnie 4 lata.

Bartosz Kępa to doświadczony lider z zakresu finansów i kontrolingu w obszarze spółek z sektora IT. Przez ostatnie sześć i pół roku pracował jako dyrektor finansowy w firmie ITEO, która wspiera przedsiębiorstwa w tworzeniu produktów i usług cyfrowych oraz digitalizacji procesów biznesowych. Wcześniejsze doświadczenia zdobywał m.in. w spółce Vattenfall – jednej z czołowych firm z obszaru energetyki w Europie – gdzie zajmował szereg stanowisk związanych z obszarem finansów. Bartosz do zespołu Esri Polska dołączy już 1 grudnia br., by sukcesywnie i w sposób płynny przejmować zadania związane z jego nowym stanowiskiem pracy.

Bartosz Kępa dyrektor ds. finansowych w Esri Polska

Liczę, że zarówno dla mnie, jak i dla Esri Polska, zmiana ta będzie impulsem do dalszego rozwoju i kolejnych sukcesów. Technologie bazujące na geolokalizacji otwierają szerokie możliwości poradzenia sobie z szeregiem wyzwań, jakie niesie współczesność i oferują biznesowi wejście na zupełnie nowy poziom funkcjonowania. Stąd mam nadzieję, że moje zaangażowanie pozwoli firmie jeszcze lepiej wykorzystać nowe możliwości rozwoju, jakie się przed nią otwierają. – przyznaje Bartosz Kępa.

Piastująca dotąd stanowisko CFO w Esri Polska Małgorzata Dębowczyk zakończy współpracę z firmą z dniem 31 grudnia 2022 r.

Jestem spokojna, przekazując swoje obowiązki tak doświadczonemu menedżerowi, bo wiem, że obszar finansów w Esri Polska pozostawiam w dobrych rękach. Zarówno mojemu następcy, jak i firmie życzę samych sukcesów. Minione cztery lata były dla mnie bardzo ważnym czasem w mojej karierze, pełnym wyzwań i ważnych doświadczeń, za który chciałabym bardzo podziękować wszystkim koleżankom i kolegom. – przyznaje Małgorzata Dębowczyk. 

Esri Polska nieustannie się rozwija, wzmacniając swoje kompetencje doradcze, by ugruntować pozycję lidera rynku rozwiązań systemów informacji geograficznej (GIS). Znaczna liczba kontraktów firmy pochodzi z obszaru administracji centralnej i samorządowej oraz spółek branży infrastrukturalnej, które rozwiązania GIS stosują niemal w każdym obszarze działalności. Swój udział w strukturze przychodów firmy mają także takie sektory jak transport, środowisko, biznes, edukacja czy obronność.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments