Firma Amazon Web Services ogłosiła dzisiaj zdobywców nagrody 2022 EMEA AWS Partner Award, wyróżniając w ten sposób wiodących partnerów AWS w regionie EMEA. To firmy, które odgrywają kluczową rolę we wspieraniu klientów w rozwoju innowacji i budowaniu rozwiązań opartych na chmurze AWS. Nagrody AWS Partner Awards przyznawane są szerokiemu gronu doświadczonych partnerów konsultingowych i technologicznych, którzy ściśle współpracowali z organizacją na przestrzeni minionego roku.

Nagrody AWS Partner Awards są również przyznawane partnerom AWS, których modele biznesowe wciąż ewoluują wraz z wdrażaniem chmury AWS u swoich klientów. AWS Partner Network (APN) to globalny program partnerski, którego celem jest wsparcie dziesiątek tysięcy Partnerów AWS na poziomie biznesowym, technicznym i marketingowym. Program APN obejmuje niezależnych dostawców oprogramowania, integratorów systemów i innego typu partnerów na całym świecie.

Partnerzy AWS pomagają firmom na całym świecie rozwijać się i wprowadzać innowacje. Wraz z naszymi wielokrotnie nagradzanymi partnerami obserwujemy transformację branż i poprawę usług dla klientów. Cieszymy się, że mogliśmy ich uhonorować w konkursie EMEA AWS Partner Awards 2022. Nie mogę się doczekać wspólnej pracy w 2023 r. powiedział Antonio Alonso Lopez, EMEA Director Partner Sales w AWS.

Panel ekspertów AWS wybrał regionalnych zwycięzców na podstawie jasno określonych kryteriów: AWS Partner of the Year: Partner konsultingowy APN, który konsekwentnie osiągał dobre wyniki przez cały brany pod uwagę okres, poszerzył swoją działalność w ramach chmury AWS i rozwijał się wraz z AWS w 2022 roku. Firma Tameshi, pracująca z europejskimi liderami sektora bankowego, została wyróżniona przez Amazon Web Services (AWS) m.in. ze względu na jakość realizowanych projektów i wysoki poziom wiedzy technologicznej. Specjalizacją Tameshi są migracje do chmury dla instytucji z sektora bankowego i finansowego, a także innych rynków wysoko regulowanych, wymagających kompetencji w zakresie nie tylko technologii, ale także regulacji prawnych. Wśród klientów firmy znajdują się liderzy bankowości w Polsce, Ukrainie i krajach bałtyckich.

Tameshi pomaga klientom w zarządzaniu zbiorami danych o wielkości setki terabajtów, a ze wspieranych przez jej specjalistów systemów bankowości korzystają miliony konsumentów.

Maciej Cetler, CTO Tameshi

Naszym celem jest wsparcie klientów w wykorzystaniu pełnego potencjału chmury – pokazanie jak migrować zgodnie ze wszystkimi wymaganiami regulacyjnymi i odnieść maksymalne korzyści biznesowe. Chmura sprawia, że firmy mogą przestać zajmować się swoją fizyczną infrastrukturą, a zamiast tego skupić się na budowaniu konkurencyjności i rozwijaniu innowacji. – komentuje Maciej Cetler, CTO Tameshi.

Jak pokazuje rynek, rozwiązania chmurowe już dziś są powszechne także w sektorach wysokoregulowanych, a skala ich wykorzystania będzie nadal rosnąć.

7 na 10 uczestników ubiegłorocznego badania Gartnera obejmującego instytucje finansowe prognozowało, że ich wydatki na technologie chmurowe wzrosną w ciągu kolejnych 12 miesięcy. Nie ma dziś wątpliwości, że chmura nie tylko pozwala na sprostanie wymogom prawnym, ale także ułatwia bieżące monitorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa. – dodaje Maciej Cetler.

Tameshi działa na rynku od 2015 r. Od wielu lat współpracuje z AWS. Posiada status AWS Advanced Partner. Jako pierwsza firma w Polsce i jedna z pierwszych w regionie otrzymała kompetencje “Migration” i “Security”, potwierdzające jej ekspertyzę w zakresie przenoszenia infrastruktury na chmurę i zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments