Cisco poszerzyło portfolio specjalizacji w ramach swojego globalnego programu partnerskiego. Program jest stale rozwijany tak, aby zwiększyć możliwości dla partnerów, uelastycznić wymagania dotyczące certyfikacji oraz podkreślić znaczenie doświadczenia w pracy z wieloma architekturami. Sześć nowych specjalizacji zwiększy możliwości rynkowe partnerów w obszarach, w których Cisco przeprowadza inwestycje i wprowadza innowacje, w odpowiedzi na najważniejsze potrzeby klientów.

Nowe specjalizacje mają podkreślić umiejętności partnerów firmy w zakresie najbardziej pożądanych rozwiązań na rynku. Wykorzystanie doświadczenia w różnorodnych architekturach pozwala na pokonanie największych wyzwań stojących przed klientami w dzisiejszym hybrydowym świecie pracy, m.in. zachowania równowagi między bezpieczeństwem a komfortem pracowników czy dostarczaniu usług, bez względu na miejsce pracy. Specjalizacje, dostosowane do ogromnych możliwości rynkowych, mają na celu ochronę i optymalizację inwestycji partnerskich w Cisco, więcej możliwości wyróżnienia się na tle konkurencji oraz uznają innowacyjność zrodzoną ze współpracy pomiędzy Cisco i jej partnerami.

Specjalizacja jest najważniejszym kryterium wyboru partnera dla 74 procent klientów. W ten prosty sposób Cisco ułatwia klientom określenie partnerów, z którymi warto współpracować. powiedział Anurag Agrawal, Chief Global Analyst, Techaisle. 

Partnerzy, którzy uzyskają specjalizację, są tym samym wyróżniani i nagradzani za jakość rozwiązań dostarczanych klientom. Wymagania są związane z kompetencjami i doświadczeniem, co pozwala partnerom skorzystać na dotychczasowych inwestycjach w programy Cisco. Sześć nowych specjalizacji dodanych do programu partnerskiego Cisco obejmuje:

Full-stack Observability (FSO) podkreśla doświadczenie partnerów Cisco w:

• centralizacji i korelacji analiz wydajności aplikacji w całym stosie IT, w tym integracji z AppDynamics, ThousandEyes, Intersight i Secure Application.

• ustalaniu priorytetów działań mających na celu dostarczenie najlepszego customer experience, zwiększenie przychodów i przyspieszenie transformacji cyfrowej organizacji.

Hybrid Work from Office:

• Wyróżnia partnerów Cisco, którzy są najlepsi w zakresie transformacji modeli pracy w siedzibie firmy i poza nią, dzięki rozwiązaniom umożliwiającym bezpieczną pracę hybrydową w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Secure Access Service Edge (SASE):

• Podkreśla zdolność partnerów Cisco w zakresie bezpiecznej aktywacji rozwiązań użytkowników, urządzeń i aplikacji typu software-as-a-service (SaaS) bez zwiększania złożoności lub obniżania wydajności dla użytkownika końcowego.

Hybrid Cloud Computing

• Oznacza partnerów Cisco, którzy zapewniają klientom proste, bezpieczne rozwiązania związane z hybrydową chmurą obliczeniową – w dowolnym miejscu, z którego podłącza się pracownik.

Hybrid Cloud Networking

• Wyróżnia partnerów, którzy bezpiecznie i efektywnie łączą oraz zarządzają danymi, obciążeniami czy aplikacjami klientów w centrach danych.

Hybrid Cloud Software

• Wskazuje na doświadczenie partnera w zarządzaniu złożonością operacyjną, pomagając klientom usprawnić i ujednolicić operacje IT za pomocą bezpiecznego oprogramowania do zarządzania chmurą hybrydową.

Powyższe profesje należą do jednej z czterech kategorii specjalizacji dla wykwalifikowanych partnerów Cisco, prezentujące klientom ich wiedzę specjalistyczną, w tym:

1. Architecture: demonstrują głęboką wiedzę produktową w określonych obszarach technologicznych.

2. Solution: pokazują, że partner wyróżnia się w dostarczaniu klientom wartości za pomocą rozwiązań Cisco, w tym projektów obejmujących różne architektury wśród klientów.

3. Cisco Powered Service: wskazują na biegłość partnera w dostarczaniu usług zarządzanych oraz ofert typu as-a-service.

4. Business: skupiają się na horyzontalnych praktykach biznesowych, które są niezbędne do wspierania celów biznesowych klientów.

Nowe specjalizacje są dostosowane do typów rozwiązań i wiedzy, których wymagają klienci. Pokazują im, że współpracują z najlepszymi w branży” – powiedział Marc Surplus, wiceprezes globalnej organizacji partnerskiej Cisco. „Zaprojektowaliśmy specjalizacje rozwiązań, aby uzupełnić wcześniejsze inwestycje partnerów w Cisco i wykorzystać ich obecną wiedzę, dzięki czemu partnerzy mogą wyróżnić się na rynku”.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments