Flagowy tytuł notowanej na NewConnect spółki Render Cube pozytywnie przeszedł proces certyfikacji. Jeszcze w 2022 roku Medieval Dynasty trafi na konsole PlayStation5 oraz Xbox Series X/S. Jednocześnie łódzkie studio prowadzi proces walidacji w zakresie możliwości wydania gry na PlayStation4 i Xbox One.

Damian Szymański, prezes zarządu Render Cube

Pozytywnie zakończony proces certyfikacji na konsole nowej generacji to kolejny milestone związany z Medieval Dynasty. Mocno wierzymy, że dzięki pojawieniu się konsolowej wersji gry trafimy do nowego grona odbiorców, co może pozytywnie wypłynąć na sprzedaż. Mimo, że od debiutu gry w formule early access minęły już prawie dwa lata, dalej mamy mnóstwo pomysłów na jej rozwój. – komentuje Damian Szymański, prezes zarządu Render Cube.

Medieval Dynasty cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy na całym świecie, czego dowodem jest osiągnięcie 1 mln sprzedanych sztuk. Wishlista na platformie Steam przekroczyła 1.2 mln zapisów, a liczba komentarzy wynosi obecnie 26 tys. Gra nieustannie utrzymuje wysoki poziom pozytywnych ocen przekraczający 90%.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments