19 lipca Grupa ENEL-MED uruchomiła nowy oddział centrum medycznego enel-med oraz klinikę medycyny estetycznej i stomatologii ESTELL w Domu Mody Klif. To nowe miejsce na medycznej mapie Warszawy, ukierunkowane szczególnie na szeroko pojęte zdrowie kobiety i jej najbliższych. Nowa placówka enel-med wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny, w tym jedyny w Polsce specjalistyczny ultrasonograf Samsung HERA I10.

Z kolei w klinice ESTELL klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej twarzy i ciała, wykonywanych za pomocą nowoczesnych urządzeń, m.in. Fotona Spectro SP. Podczas śniadania prasowego inaugurującego działalność nowego oddziału centrum medycznego enel-med oraz kliniki medycyny estetycznej i stomatologii ESTELL obecni byli eksperci z obu placówek, a także Miss Polski 2022 – Aleksandra Klepaczka współpracująca z kliniką ESTELL.

Nowe centrum medyczne enel-med i klinika ESTELL znajdujące się w DM Klif to kolejne otwarte w tym roku placówki należące do Grupy ENEL-MED, po oddziałach w Forest przy ul. Burakowskiej w Warszawie oraz w biurowcu React przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Grupa nie zwalnia tempa i aktywnie działa w kierunku poszerzania sieci placówek – jeszcze w tym roku planuje dalsze otwarcia oddziałów enel-med, m.in. w Warsaw Spire.

Cieszymy się, że sieć placówek enel-med stale się rozwija, dzięki czemu możemy być jeszcze bliżej naszych pacjentów. Od lat stawiamy na zrównoważony rozwój spółki, z naciskiem na poszerzanie wachlarza usług oraz podnoszenie jakości świadczeń medycznych i obsługi klienta na każdym etapie kontaktu z placówkami. Aktywnie inwestujemy w infrastrukturę i wysokiej jakości sprzęt, chcąc zapewnić pacjentom dostęp do nowoczesnych badań diagnostycznych i specjalistycznych zabiegów. Bezustannie udoskonalamy kanały komunikacji z pacjentami, jesteśmy tuż przed uruchomieniem nowej wersji naszej aplikacji mobilnej, z której korzysta obecnie ponad ćwierć miliona osób. Nowe narzędzie umożliwi korzystającym jeszcze lepsze zarządzanie wizytami i dokumentacją medyczną, a dzięki odpowiedniej wymianie informacji między użytkownikiem i placówką zwiększy dostępność terminów do specjalistów. W 2021 r. z emisji akcji pozyskaliśmy środki w wysokości ok. 80 mln zł, co pozwala nam na zaplanowanie kolejnych, po Dental Nobile Clinic, akwizycji w obszarze stomatologii, medycyny estetycznej oraz przychodni systemu opieki abonamentowej enel-care. Szczególnie cieszy nas otwarcie kolejnej kliniki medycyny estetycznej ESTELL w DM Klif – rozwijanie tej marki jest jednym z naszych priorytetów na najbliższy czas. – mówi Jacek Rozwadowski, Prezes Zarządu Centrum Medycznego ENEL-MED S.A.

enel-med Klif w trosce o zdrowie kobiet i jej najbliższych

Nowa placówka enel-med w Domu Mody Klif powstała z myślą o zdrowiu całych rodzin, ze szczególnym ukierunkowaniem na kobiety. Każdy pacjent nowej placówki będzie mógł skorzystać z wysokiej jakości kompleksowej opieki medycznej i diagnostyki. Kobiety zaś będą mogły liczyć na profesjonalną obsługę medyczną i doradztwo w wielu obszarach związanych ze zdrowiem – od planowania rodziny i ewentualnych problemów z tym związanych, przez prowadzenie ciąży, macierzyństwo po wejście w wiek menopauzalny.

Nowy oddział centrum medycznego enel-med w DM Klif w Warszawie będzie miejscem szczególnie ukierunkowanym na zdrowie kobiety i dziecka, już od pierwszych dni życia. Poczynając od szerokiej oferty badań profilaktycznych, poradnictwo w zakresie antykoncepcji, poprzez kompleksowe prowadzenie ciąży, badania USG wykonywane na najnowocześniejszym aparacie po wsparcie medyczne w bezpiecznym wejściu w macierzyństwo i doradztwo w zakresie pielęgnacji noworodka, żywienia niemowląt i dzieci, zalecanych szczepień ochronnych i profilaktyki najczęstszych problemów zdrowotnych. W nowoczesnych gabinetach będą odbywały się konsultacje w zakresie ginekologii, endokrynologii, diabetologii (w tym kompleksowy zakres opieki w kwestii zmian nawyków żywieniowych, leczenia cukrzycy oraz cukrzycy ciążowej), pediatrii, ortopedii, okulistyki i psychologii (porady dla dzieci i dorosłych). – mówi dr n. med. Katarzyna Skórzewska, przewodnicząca rady medycznej enel-med i dyrektor medyczna przychodni specjalistycznych.

W centrum medycznym enel-med Klif pacjenci będą mogli również skorzystać z szerokiej oferty badań diagnostycznych z zastosowaniem najnowszych urządzeń – wśród nich jest ultrasonograf Samsung HERA I10, jedyne tego typu urządzenie na polskim rynku.

Samsung HERA I10 to nowy, najwyższej jakości aparat USG klasy premium, który pozwala uzyskać doskonałej jakości obrazy diagnostyczne w połączeniu z wieloma funkcjonalnościami wykorzystującymi algorytmy sztucznej inteligencji, co potwierdzają zarówno eksperci kliniczni, jak i pacjenci. HERA I10 jest unikatowym połączeniem ultrasonografu z wbudowanym fotelem ginekologicznym, co tworzy bardziej komfortowe środowisko dla pacjenta i lekarza. Dzięki najnowocześniejszym technikom obrazowania, lekarze uzyskują doskonałą przejrzystość obrazu i dostarczają pacjentom jak najbardziej dokładne wyniki badań. Samsung HERA I10 jest dowodem na stałe zaangażowanie firmy Samsung w rozwój obszaru położnictwa i ginekologii oraz wspomaganie opieki zdrowotnej kobiet poprzez ciągłe tworzenie nowych możliwości w diagnostyce ultrasonograficznej. – komentuje Dariusz Rogala, Head of HME Group Poland & Baltics, Samsung.

Klinika ESTELL Klif – nowa jakość medycyny estetycznej

W placówce ESTELL Klif do dyspozycji klientów będzie wiele usług nie tylko z zakresu medycyny estetycznej, ale również kosmetologii i dermatologii. Poza klasycznymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak mezoterapia czy botoks, dostępna będzie szeroka oferta zabiegów biostymulujących, które w naturalny sposób przywracają młody i zdrowy wygląd skóry. W obszarze dermatologii pacjenci będą mogli skorzystać z leczenia chorób skóry np. usuwania zmian naczyniowych, redukcji blizn potrądzikowych oraz badania i usuwania zmian skórnych wraz z badaniem histopatologicznym. Jako jedno z nielicznych miejsc w Warszawie, klinika ESTELL Klif jest wyposażona w wideodermatoskop – urządzenie umożliwiające dokładne, komputerowe badanie znamion.

Najciekawszym urządzeniem w naszej klinice jest unikalny laser Fotona Spectro SP, w którym zastosowano nowoczesną technologię laserowego odmładzania skóry – to jedyny laser na świecie, który umożliwia wykonywanie zabiegów od strony śluzówki jamy ustnej. W ofercie znalazło się również mnóstwo zabiegów kosmetologicznych wykorzystujących najnowocześniejsze technologie modelowania sylwetki, ujędrniania skory twarzy i ciała oraz zabiegów rewitalizujących. Zaliczają się do nich m.in. kriolipoliza COOLSHAPING – zabieg do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez jej wymrażanie, najnowsza generacja urządzenia ICOONE LASER 2000 do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki oraz usuwania zastojów limfatycznych w organizmie. Dostępne będzie również nowoczesne urządzenie Secret RF wykorzystujące energię mikroigłowej fali radiowej, która niezwykle skutecznie ujędrnia skórę twarzy i ciała. Ponadto pacjenci będą mogli wykonać u nas szeroką gamę zabiegów rewitalizujących i oczyszczających na twarz, min. Innofacial, Alma Derma Clear czy zabiegi manualne DEMAQUEST. – komentuje dr n. med. Krzysztof Jakubowski, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej, kierownik medyczny ESTELL.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments