Notowana na NewConnect firma IGS (Intelligent Gaming Solutions S.A.), z branży e-sportu i gamingu, zmienia profil działalności, nazwę oraz skład rady nadzorczej. Spółka dodatkowo przeprowadzi split akcji w relacji 1:5 – wynika z projektów uchwał na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. W ubiegłym tygodniu w firmie doszło również do zmiany prezesa.

Akcjonariusze Intelligent Gaming Solutions SA zadecydują 23 czerwca br. o dużych zmianach w spółce. Plan nowego zarządu zakłada skupienie się na branży obronności. Firma prowadzi obecnie zaawansowane rozmowy w zakresie pozyskania zespołu, które będzie rozwijał i komercjalizował rozwiązanie technologiczne stosowane w wojsku i innych służbach mundurowych.

Obecnie jesteśmy w fazie kompletowania zespołu, który również uzupełni Zarząd o kompetencje w zakresie branży militarnej. Nasz pomysł polega na zaoferowaniu zaawansowanego rozwiązania technologicznego, które może być bardzo pomocne w podnoszeniu kompetencji wojska, służb mundurowych oraz organizacji ochronnych. W najbliższych tygodniach przedstawimy założenia tego rozwiązania jak i również zespół menedżerski z dużym doświadczeniem w sferze obronności. – wyjaśnia Piotr Międlar, nowy prezes IGS.

Spółka prowadzi rozmowy o pozyskaniu już funkcjonującego systemu, który jest na etapie wczesnej komercjalizacji.

Doświadczenie naszego zespołu pozwoli na rozwinięcie potencjału tej technologii oraz szerszą monetyzacje rozwiązania. Uruchomienie sprzedaży byłoby kwestią tego roku. Myślimy również o innych obszarach wsparcia sektora militarnego. Szczegóły będziemy ujawniać po przedstawieniu systemu oraz docelowego zespołu. – podkreśla Piotr Międlar.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments