Z początkiem roku Uber rozpoczął ekspansję i uruchomił aplikację do zamawiania przejazdów w dwóch nowych miastach. Już od tego miesiąca z nowoczesnych oraz bezpiecznych usług mogą skorzystać mieszkańcy w Bydgoszczy, oraz Rzeszowie. Na dobry początek, nowi użytkownicy mogą liczyć na wyjątkowe zniżki.

Od kiedy w 2014 roku Uber wszedł do Polski, Polacy przywykli do zamawiania przejazdów za pośrednictwem aplikacji. Po uruchomieniu platformy w Lublinie i Szczecinie w zeszłym roku, w 2022 r. przyszedł czas na kolejne miasta.

Strategiczne miasta

Uruchomienie aplikacji w Bydgoszczy oraz Rzeszowie jest kolejnym krokiem w strategii firmy, która ma na celu wdrożenie szybkich, zrównoważonych i przede wszystkim bezpiecznych usług dla mieszkańców. Oba miasta są ważnymi ośrodkami kulturowymi, edukacyjnymi oraz sportowymi.

Mając na uwadze emocje związane z uczciwym współzawodnictwem, Uber przygotował dedykowane kody promocyjne z nazwami lokalnych klubów, aby każdy kibic niezależnie od tego, z jaką dyscypliną i herbem się utożsamia, mógł założyć konto w aplikacji Uber i skorzystać z promocji. Dla tych, którzy nad miłość do sportu przekładają po prostu — miłość do miasta, firma przygotowała także dodatkowy kod KochamRzeszow3x50. Umożliwia on skorzystanie z 50 proc. promocji na trzy przejazdy*. Z oferty specjalnych zniżek mogli skorzystać również mieszkańcy Bydgoszczy tydzień wcześniej.

60zł w prezencie

Oprócz promocji na start będzie można także skorzystać z osobnej — weekendowej promocji. Wpisując kod WEEKENDRZESZOW nowi użytkownicy mogą oszczędzić aż 60zł (max. 20 zł na każdy z 3 objętych promocją przejazdów).

Aby wykorzystać kod promocyjny, należy:

1. Pobrać aplikację z AppStore lub Google Play,

2. Uruchomić aplikację i otworzyć zakładkę Portfel, następnie na samym dole po kliknięciu “Dodaj kod promocyjny” wpisać jeden z poniższych kodów,

3. Ustawić miejsce docelowe,

4. Ustawić miejsce odbioru,

5. Po zamówieniu przejazdu użytkownik otrzymuje informacje o kierowcy oraz samochodzie, a także jego bieżącą lokalizację na mapie,

6. Po przyjeździe kierowcy należy upewnić się, że marka oraz numer rejestracyjny samochodu są takie jak wyświetlane w aplikacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments