Grupa LEGO i PlayStation łączą siły, aby oczarować fanów obu marek pierwszym wspólnym produktem odtwarzającym elementy gry Horizon Forbidden West. Dzięki współpracy z cenionym deweloperem, firmą Guerrilla, odtworzono oryginalne elementy gry i przeniesiono je do wymiaru klocków LEGO.

Zestaw LEGO Forbidden West: Tallneck złożony z 1222 elementów został zaprojektowany jako model do budowania i eksponowania, np. na domowej półce. Budowniczy przeniesieni do XXXI wieku z pewnością będą mogli pobawić się z wyobraźnią, angażując się w budowę modelu z uniwersum gry Horizon.

Nowy produkt LEGO dla dorosłych zabierze także budowniczych w świat przygód Aloy, zaciekłej łowczyni maszyn oraz Tallnecka, kultowej i budzącej respekt maszyny, której Aloy używa do odkrywania pobliskich krain w swojej misji przywrócenia porządku i równowagi w Horizon Forbidden West. W zestawie znajduje się nowy hełm dla Aloy, maszyna Watcher z niebieskimi, żółtymi lub czerwonymi oczami, łuk bohaterki oraz ceglana włócznia, a także autentyczna maszyna Tallneck z gładką głową o kształcie dysku i długimi, smukłymi nogami. Fani mogą także wzbogacić swoją konstrukcję, dodając do niej piękne detale krajobrazu, takie jak murowana brzoza, wysoka trawa i zardzewiała latarnia.

Współpraca z zespołem Guerrilla była naprawdę niezwykła. To prawdziwi pasjonaci gry Horizon Forbidden West, a ich wsparcie przy stworzeniu autentycznie prezentującego się modelu z klocków LEGO było bezcenne. Dzięki naszej bliskiej współpracy mogliśmy w zestawie zawrzeć odniesienia do wszystkich najbardziej kultowych aspektów Horizon Forbidden West – od niesamowitych maszyn, tajemniczych ruin, aż po wyjątkowe plemiona i olśniewającą scenerię. Oba zespołu projektowe darzyły się naprawdę ogromnym szacunkiem, a wszyscy zaangażowani w temat byli bardzo podekscytowani, widząc, jak ten model ożywa! Mamy nadzieję, że każdy, kto przeniesie się w uniwersum Horizon razem z tym modelem, będzie miał tyle radości, co my podczas jego projektowania. – mówi Isaac Snyder, projektant w Grupie LEGO.

Model Horizon Tallneck ma ponad 34 cm wysokości, 23 cm szerokości i 17 cm głębokości. Będzie dostępny od maja 2022 r. na stronie LEGO.com, w sklepach detalicznych LEGO i u największych sprzedawców na całym świecie w cenie 359.99 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments