Studio People Can Fly nie zwalnia tempa działań rekrutacyjnych i wzmacnia je w dwóch nowych ośrodkach we Lwowie oraz w Krakowie. PCFnie planuje na razie otwierania w tych lokalizacjach nowych studiów, ale nie wyklucza takiej możliwości w niedalekiej przyszłości.

Chcemy przede wszystkim wzmocnić pewne inicjatywy w ramach grupy, dać im impuls do rozwoju, ale nie chcemy, póki co, zmieniać struktury naszych biur. Zależy nam, żeby firma cały czas szła do przodu, żeby była „pełna życia” stąd coraz to nowsze inicjatywy. Na Ukrainie obserwujemy duże zainteresowanie naszą ofertą dla deweloperów, w Krakowie udało się nam zbudować team, który chcemy rozwijać z myślą o nowym projekcie. — komentuje Sebastian Wojciechowski, CEO People Can Fly.

Obecnie PCF zatrudnia blisko 500 pracowników w Warszawie, Rzeszowie, Łodzi, Newcastle, Nowym Jorku, Chicago, Montrealu oraz w systemie pracy zdalnej. Studio pracuje nad kilkoma projektami jednocześnie, w tym dodatkiem do gry Outriders — Worldslayer, Projektem Gemini dla Square Enix, Projektem Dagger dla Take-Two Interactive, nową grą w modelu self-publishing oraz dwoma projektami w fazie koncepcyjnej. W grudniu ogłosiło przejęcie katowickiego studia Incuvo, z którym zrealizuje nowy projekt w technologii VR.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments