Huawei wprowadził dzisiaj do sprzedaży w Polsce dwa nowe smartfony z flagowej serii P – Huawei P50 Pro, wyróżniający się zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi oraz Huawei P50 Pocket, pierwszy smartfon marki, który można złożyć na pół w wygodną, kieszonkową formę.

Huawei P50 Pro – najbardziej zaawansowany fotograficznie smartfon od Huawei

Smartfony z serii Huawei P50 wyróżniają się na rynku swoimi zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi. Model P50 Pro wyposażony został w podwójny moduł fotograficzny, optykę Huawei XD oraz technologię True-Chroma. Najnowszy system aparatów Dual-Matrix Camera składa sięz aparatu głównego 50 MP, aparatu monochromatycznego 40 MP, aparatu 13 MP z obiektywem ultraszerokokątnym oraz aparatu 64 MP z teleobiektywem, a także laserowego czujnika odległości i diody doświetlającej.

Rewolucyjna optyka Huawei XD umożliwia rejestrowanie obrazu tak, jak ludzkie oko – pierwszy raz w branży konstrukcja optyczna została wyposażona w możliwości przetwarzania obrazu, aby stworzyć kompleksowy system korekcji niedoskonałości i przywracania szczegółów. Pozwala to wzmocnić rejestrowany sygnał nawet o 25%.

W Huawei P50 Pro zastosowany został ulepszony procesor obrazu XD Fusion Pro z technologią True-Chroma, nowy system filtrów koloru oraz technologia Super HDR, dzięki czemu szczegóły są lepiej widoczne, detale uwypuklone, a kolory bardziej żywe.

Technologia przetwarzania obrazu True-Chroma zapewnia również najwyższą precyzję
w odwzorowaniu rzeczywistych kolorów. System wykorzystuje 10-kanałowy czujnik multispektralny, który obsługuje kalibrację ponad 2000 kolorów z szerokiej gamy P3 i zwiększa dokładność rejestrowanego światła otoczenia o 50%, a odcieni barw o 20%, dzięki czemu kolory są bardziej zróżnicowane i dokładnie odwzorowane.

Huawei P50 Pro wyposażony jest w zupełnie nowy system filtrów Super Color, umożliwiający matrycy kolorowej i monochromatycznej przepuszczanie większej ilości światła. W warunkach słabego oświetlenia szczegóły są bardziej widoczne, a obraz jaśniejszy. Innowacyjna technologia Super HDR rejestruje o 28% więcej zakresu dynamicznego, zapewniając lepszą wydajność podświetlenia, podczas gdy światło i cienie są zoptymalizowane, tworząc bogatsze tekstury i płynniejsze przejścia tonalne.

Huawei P50 Pro obsługuje nawet 100-krotne przybliżenie fotografowanych obiektów oraz nagrywanie wideo 4K w pełnym zakresie ogniskowych. Nowe rozwiązanie stabilizacji obrazu AIS Pro ułatwia nagrywanie stabilnych filmów z ręki, nawet w powiększonym trybie poklatkowym 4K. Smartfon wyposażony jest również w przedni aparat do selfie 13 MP z ultraszerokim kątem.

Huawei P50 Pocket – pierwszy smartfon Huawei składany na pół w kompaktową formę

Huawei P50 Pocket to pierwszy smartfon Huawei, który można złożyć symetrycznie na pół w wygodną, smukłą, kieszonkową formę. Smartfon wyróżnia się na rynku nie tylko unikalnym designem, ale podobnie jak w przypadku Huawei P50 Pro, również innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i potężnym aparatem. Smartfon obsługuje zupełnie nowy poziom jakości obrazu i odwzorowania kolorów dzięki ulepszonemu rozwiązaniu Huawei XD Fusion Pro z technologią Ultra Spectrum Image. Mechanizm składania nowej generacji i konstrukcja Multi-Dimensional Lifting sprawia, że urządzenie jest smukłe, a ekran idealnie gładki po rozłożeniu. Ponadto technologia zawiasów wielowymiarowych zapewnia większą trwałość i wytrzymałość. Huawei P50 Pocket jest niezwykle kompaktowy – mierzy zaledwie 15,2 mm grubości po złożeniu i 7,2 mm grubości po rozłożeniu.

Huawei P50 Pocket oferuje duży, 6,9-calowy wyświetlacz o proporcjach 21:9, a dzięki wyświetlaczowi HDR obsługującemu pełną gamę kolorów P2, zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne. Wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz gwarantuje płynniejszy obraz, a częstotliwość próbkowania dotykowego 300 Hz – szybszy czas reakcji wyświetlacza. Ekran obsługuje 1,07 miliarda kolorów oraz technologię wyświetlania True Chroma. Mały, dotykowy ekran 60 Hz na obudowie zapewnia łatwy dostęp do wybranych usług, na przykład do odtwarzania muzyki, sprawdzania kalendarza, robienia zdjęć oraz zarządzania powiadomieniami. Smartfon wyposażony jest w tryb Super Privacy – po złożeniu Huawei P50 Pocket automatycznie wyłącza kamery, mikrofon i lokalizację, które są ponownie włączane dopiero po jego rozłożeniu.

Huawei P50 Pocket wyposażony jest w pojemną baterię 4000 mAh i obsługuje ładowanie Huawei SuperCharge 40 W, co z w połączeniu z procesorem Snapdragon 888 zapewnia szybkie i płynne działanie smartfona.

Nowa akcja promocyjna i konkurs

Huawei rusza z kampanią promującą najnowsze, flagowe smartfony Huawei P50 Pro i P50 Pocket, która będzie realizowana w kanałach digital, PR i na nośnikach OOH w całej Polsce. W kampanii pojawią się influencerzy – modelka Anna Markowska modelka znana szerszej widowni z programu Top Model i Marcin Tyszka, uznany fotograf modowy i juror w Top Model, będą wspierać komunikację serii Huawei P50 w swoich kanałach social media.

Smartfony będą promowane także przez ambasadora marki Roberta Lewandowskiego na jego kanałach social media. Huawei zaprosi też amatorów fotografii mobilnej do udziału w konkursie. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody – smartfony Huawei P50 Pro i P50 Pocket, słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick, smartwatch Huawei Watch GT 3 i głośnik Huawei Sound Joy. Konkurs odbędzie się w lutym, a szczegóły dotyczące terminu i zasad zostaną ogłoszone wkrótce.

Dodatkowo Huawei przygotował atrakcyjną ofertę serwisową dla nabywców najnowszych flagowych smartfonów Huawei P50 Pro i Huawei P50 Pocket. Wszyscy, którzy do 30 marca zdecydują się na ich zakup, otrzymają darmową, półroczną ochronę ekranu. Ponadto, z okazji premiery nowych urządzeń, Huawei przygotował ofertę serwisową obejmującą wszystkie pozostałe urządzenia w portfolio marki, w tym unikalną ofertę w przypadku utraty jednej ze słuchawek FreeBuds.

Użytkownicy urządzeń Huawei – najnowszych modeli z serii P50 oraz innych smartfonów, laptopów, monitorów, urządzeń wearable i audio, które objęte są gwarancją producenta – do końca lutego będą mogli skorzystać z 40-procentowej zniżki na przedłużenie gwarancji o rok w ramach Huawei Care.

Huawei przygotował też atrakcyjną ofertę dla tych, którzy począwszy od 14 lutego zdecydują się na zakup bezprzewodowych słuchawek z serii FreeBuds. W razie zgubienia lub zniszczenia jednejze słuchawek (zdekompletowania pary), użytkownicy będą mieli możliwość dokupienia brakującej słuchawki w atrakcyjnej cenie – przez rok od dokonania zakupu urządzenia. Równocześnie trwa promocja na wymianę baterii we wszystkich smartfonach, tabletach i laptopachz portfolio Huawei.

Huawei WiFi Mesh 3

Huawei wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy system routerów, który zapewnia silny i stabilny zasięg sygnału nawet do 600 m² w domu lub biurze. Huawei WiFi Mesh 3, wyposażony w standard WiFi 6 Plus, umożliwia transfer danych z prędkością dochodzącą nawet do 3000 Mb/s. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach – zestaw z dwiema satelitami można kupić w rekomendowanej cenie detalicznej 899 zł, a zestaw z trzema satelitami – za 1 299 zł.

Huawei WiFi Mesh 3 może obsługiwać nawet 250 podłączonych do sieci urządzeń, bez straty na jakości połączenia internetowego, co sprawdzi się w dużym gospodarstwie domowym lub biurze. Huawei WiFi Mesh 3 umożliwia również stworzenie domowego systemu routerów dopasowanego do powierzchni, dzięki możliwości wyboru spośród dwóch wariantów – zestawu złożonego z dwóch lub trzech satelitów, w zależności od potrzeb.

Aby stworzyć sieć routerów wystarczy za pomocą kabla podłączyć stację bazową do sieci, a satelity (jedną lub dwie) do gniazdek elektrycznych w oddalonych punktach. Każde z podłączonych do systemu urządzeń obsługuje dwuzakresowy dostęp do sieci bezprzewodowej 2,4 GHz i 5 GHz, zapewniając łączną prędkość do 3000 Mb/s. Jedno z pasm przeznaczone jest do komunikacji między routerami i zapewnienia jak najlepszej przepustowości łącza. System routerów automatycznie wykrywa i przełącza użytkownika do najszybszej sieci bez zerwania połączenia, jeśli ten oddali się od wykorzystywanej właśnie satelity.

Huawei Share – połącz się z WiFi za pomocą jednego dotknięcia

Nowy system routerów wyposażony jest w rozwiązanie Huawei Share, dzięki któremu nie ma konieczności wpisywania hasła w celu zalogowania do sieci – wystarczy smartfon z systemem Android i włączonym NFC zbliżyć do jednego z routerów.

Konfigurację Huawei WiFi Mesh 3 można przeprowadzić w prosty i wygodny sposób poprzez aplikację Huawei AI Life. Aplikacja ta umożliwia również zarządzanie domową siecią, w tym wybór ustawienia limitów prędkości, a także kontrolę korzystania z internetu przez użytkowników podłączonych do sieci, np. dzieci. AI Life zapewnia też zestaw narzędzi Smart Diagnosis, które umożliwiają rozwiązywanie problemów z siecią Wi-Fi oraz zarządzanie urządzeniami podłączonymi do sieci. Huawei WiFi Mesh 3 wyposażony jest w trzy porty Gigabit Ethernet obsługujące autoadaptację sieci WAN/LAN, dzięki czemu konfiguracja jest o wiele prostsza.

Router WiFi Mesh 3 obsługuje technologię HUAWEI HomeSec, która zapewnia wielowarstwową ochronę sieci, w tym zaporę sieciową i ochronę przed atakami typu brute force. Urządzenie obsługuje też najnowszy standard uwierzytelniania i szyfrowania danych Wireless Protected Access III (WPA3), który wykorzystuje 192-bitowy pakiet zabezpieczeń.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments