Feardemic, wydawca specjalizujący się w grach z szeroko pojętego gatunku horror, podpisał umowę z Unseen Silence. Na jej podstawie spółka-córka Bloober Team wyda grę Terror: Endless Night — połączenie strategii i survival horroru.

Terror: Endless Night jest pierwszą grą młodego i ambitnego zespołu Unseen Silence. Produkcja stanowi połączenie strategii turowej z survival horrorem, w której gracz wciela się w rolę kapitana uwięzionego w lodzie statku. Jak opisuje nawiązaną współpracę Scott Millard, prezes Feardemica:

Terror: Endless Night bazuje na tragicznej historii żeglarzy HMS Terror i HMS Erebus. Jako wydawca gier specjalizujący się w szeroko pojętym klimacie horrorów, zauważyliśmy ogromny potencjał w grze autorstwa Unseen Silence. Jest ona idealnym przykładem, jak krucha jest ludzka psychika w obliczu niebezpieczeństwa, bezsilności i niepewności.

Data premiery nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Tytuł docelowo ma się pojawić na komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz konsolach już w przyszłym roku. Unseen Silence w swojej filozofii tworzenia gier stawia na rozbudzenie emocji graczy.

Jak komentuje wybór wydawcy Ignacy Kurkowski, prezes Unseen Silence:

Portfolio Feardemic już teraz jest bogate w świetne gry z gatunku horror, a spółka ta cieszy się dużą renomą w swojej niszy. Wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna, szczególnie patrząc na niesamowite doświadczenie p. Millarda oraz całego zebranego przez niego zespołu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments