Po udanej światowej premierze autorskiego, kompleksowego rozwiązania 5G w Barcelonie latem tego roku, polska firma IS-Wireless zaprezentuje swój produkt w Los Angeles. W pełni funkcjonalna, gotowa do wdrożenia, oryginalna technologia pozwalająca na budowę sieci 5G w modelu otwartym zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych podczas największego wydarzenia branży telekomunikacyjnej w Ameryce Północnej.

Demonstracja produktu w Stanach Zjednoczonych będzie miała miejsce podczas targów Mobile World Congress Los Angeles w Kalifornii. Jednym z tematów przewodnich najważniejszego wydarzenia branży telekomunikacyjnej Ameryki Północnej jest Era 5G, a w tym rozwój sieci w modelu Open RAN.

Jako eksperci w tej dziedzinie, przedstawiciele IS-Wireless, polskiego dostawcy rozwiązań sieciowych, zaangażowanego w rozwój globalnej współpracy na rzecz budowy sieci Open RAN, brać będą zdalny udział w wydarzeniu, podczaspodczas gdy partner demonstracji – Canonical – obecny będzie na miejscu w Los Angeles. To właśnie tam firma zaprezentuje swoje rozwiązanie pozwalające wdrażać sieci 5G północnoamerykańskiej publice oraz widzom z całego świata.

Polskie 5G o globalnym zasięgu

Byliśmy dumni, mogąc zaprezentować nasze w pełni gotowe rozwiązanie w Barcelonie, a teraz, po raz pierwszy mamy okazję zademonstrować nasz produkt branży w Ameryce Północnej, na targach w Los Angeles. Cieszymy się, mogąc dotrzeć do nowej grupy odbiorców i pozyskiwać nowych partnerów w tym regionie – mówi Sławomir Pietrzyk, prezes IS-Wireless.

Jak podkreśla, jego firma działa w myśl zasady, że partnerzy są podstawą dla budowy sieci 5G w modelu otwartym.

Jesteśmy otwarci na współpracę we wdrażaniu naszych rozwiązań. – dodaje Pietrzyk.

Północnoamerykańska premiera w Los Angeles stanowić będzie kolejny krok w kierunku wdrażania polskiego rozwiązania na całym świecie, zgodnie z zapowiedziami IS-Wireless. W tym roku firma zainicjowała międzynarodowy projekt #5GMadeTogether, skupiający środowisko biznesowe i naukowe w celu współpracy na rzecz globalnego wdrażania sieci 5G w modelu otwartym. Pierwsze wdrożenia 5G w oparciu o polską technologię również rozpoczęły się w tym roku.

Targi Mobile World Congress Los Angeles 2021 potrwają od 26 do 28 października 2021 r. Motywami przewodnimi wydarzenia będą Era 5G, Łączność w Internecie Rzeczy, Chmura Telco oraz Przełomowe Innowacje.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments