Electronic Arts Inc. (NASDAQ:EA) zwróciła się dziś do globalnej społeczności piłkarskiej we wpisie na blogu autorstwa Cama Webera, Group GM w EA SPORTS:

Do kibiców piłki nożnej na całym świecie,

To było ekscytujące kilka tygodni dla EA SPORTS, ponieważ oficjalnie podzieliliśmy się z Wami FIFA 22. Jesteśmy bardzo dumni z tegorocznej gry i uwielbiamy patrzeć, jak gracze z całego świata ekscytują się zaprezentowaną rozgrywką.

Od momentu premiery do gry dołączyło już 9,1 miliona graczy, stworzono 7,6 miliona składów Ultimate Team i rozegrano 460 milionów meczów. Będziemy kontynuować dostarczanie niesamowitych wrażeń przez cały ten sezon, ale na początek – serdeczne podziękowania dla naszej niesamowitej społeczności fanów piłki nożnej.

Podczas gdy jesteśmy dopiero na początku naszej podróży z Wami w tegorocznej grze, skupiamy się również na tym, dokąd zmierzamy.

Jesteśmy tu po to, by tworzyć najlepsze doświadczenia dla fanów piłki nożnej na całym świecie. Aby to zrobić, zaczynamy od słuchania naszych graczy. Wiemy, że najważniejsze jest powiększanie globalnej społeczności, tworzenie innowacyjnych doświadczeń piłkarskich na nowych platformach, zaangażowanie na każdym poziomie sportu oraz przyspieszenie rozwoju gry kobiet. W rezultacie mamy jasną wizję przyszłości piłki nożnej.

Dzięki latom budowania naszej globalnej franczyzy wiemy również, że autentyczność jest niezbędnym elementem doświadczenia. Dlatego tak wiele energii poświęcamy zbiorowej sile, na którą składa się ponad 300 licencjonowanych partnerów. To oni zapewniają nam dostęp do 17 000+ sportowców z ponad 700 drużyn, na 100 stadionach i w ponad 30 ligach na całym świecie. Nieustannie inwestujemy w partnerstwa i licencje, które mają największe znaczenie dla graczy, dzięki czemu nasza gra jest jedynym miejscem, w którym możesz zagrać w takich kultowych rozgrywkach jak UEFA Champions League, UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesligi i LaLiga Santander. Szeroki zakres naszych partnerstw i ekosystem licencjonowanych treści pozwoli nam nadal zapewniać niezrównaną autentyczność w grach piłkarskich EA SPORTS, teraz i przez wiele kolejnych lat.

Wybiegając w przyszłość, badamy również pomysł zmiany nazwy naszych globalnych gier piłkarskich EA SPORTS. Oznacza to, że sprawdzamy naszą umowę dotyczącą praw do nazw z FIFA, która jest oddzielona od wszystkich innych oficjalnych partnerstw i licencji w świecie piłki nożnej.

Przyszłość piłki nożnej jest wielka. Naszym priorytetem jest zapewnienie, że będziemy mieli wszelkie możliwości, aby kontynuować dostarczanie najlepszych na świecie interaktywnych doświadczeń piłkarskich. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i opinie na temat tegorocznej edycji gry. Z niecierpliwością czekamy, aby wspólnie z Wami tworzyć przyszłość piłki nożnej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments