Nowa, spersonalizowana wersja aplikacji PayPal pozwala klientom łatwo i bezpiecznie zarządzać codziennymi płatnościami. PayPal przedstawił dzisiaj nową, spersonalizowaną wersję aplikacji, umożliwiającą klientom zarządzanie codziennymi płatnościami.

Nowa aplikacja PayPal to inteligentny cyfrowy portfel, który dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego, zapewni użytkownikom unikatowe i w pełni dopasowane do ich potrzeb doświadczenie.
Za pośrednictwem aplikacji klienci PayPal będą mogli z jednego miejsca wysyłać i otrzymywać pieniądze od przyjaciół, znajomych czy podmiotów biznesowych, jak również wspierać wybrane przez siebie przedsięwzięcia i organizacje charytatywne.

W nowej wersji aplikacji zaprojektowano spersonalizowany dla danego konta widok pulpitu, zakładkę do zarządzania instrumentami płatniczymi oraz centrum płatności, w ramach którego dostępne będą funkcje związane z wysyłaniem i odbieraniem pieniędzy, międzynarodowe przekazy pieniężne, darowizny na cele charytatywne i non-profit, a także zupełnie nowa funkcjonalność umożliwiająca dwukierunkową wymianę wiadomości pomiędzy dwoma użytkownikami po dokonaniu transakcji P2P.

Rób więcej z PayPal

Nowa wersja aplikacji PayPal to inteligentny portfel cyfrowy wykorzystujący rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, aby zapewnić każdemu klientowi wyjątkowe i dopasowane do niego doświadczenie użytkowania.
Elementy nowej aplikacji:

• Pulpit nowej aplikacji PayPal stanowi spersonalizowany widok konta danego użytkownika PayPal; pozwala na dostęp do funkcji, z których korzysta on na co dzień, a także umożliwia odkrywanie nowych funkcjonalności aplikacji. Nowy pulpit pozwala również na podejmowanie szybkich działań oraz wyświetlanie przypomnień.

• Centrum Płatności umożliwia dostęp do płatności P2P oraz funkcji związanych
z przekazywaniem pieniędzy na rzecz określonych celów lub organizacji.

• Nowy portfel pozwala klientom zarządzać instrumentami płatniczymi w jednym miejscu,
a także przeglądać ostatnie płatności i działania podejmowane w ramach danego konta.

Wiadomości dwukierunkowe w aplikacji PayPal

Nowa aplikacja PayPal wprowadza również funkcję prywatnej, dwukierunkowej wymiany wiadomości po dokonaniu przelewu P2P pomiędzy dwoma użytkownikami będącymi stronami transakcji. Usługa może być wykorzystywane m.in. do potwierdzenia odbioru pieniędzy, wysłania notki z podziękowaniem czy doprecyzowania szczegółów transakcji bezpośrednio w aplikacji.

Funkcja dwukierunkowego przesyłania wiadomości usprawnia wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy za pośrednictwem transakcji P2P, oferując korzystającym z niej użytkownikom PayPal nowy sposób komunikacji w trakcie przekazywania środków pomiędzy przyjaciółmi i rodziną, a także w ramach transakcji z podmiotami biznesowymi dotyczących opłat za zakupione towary czy usługi. Wiadomości dwukierunkowe zostaną udostępnione użytkownikom PayPal w najbliższych tygodniach.

Nowy sposób na dawanie: PayPal rozszerza „Generosity Network”

Stworzona przez PayPal „Generosity Network” już wkrótce udostępniona zostanie na wybranych rynkach poza Stanami Zjednoczonymi – w pierwszej kolejności w Wielkiej Brytanii i Niemczech, a następnie w kolejnych krajach. Platforma „Generosity Network” umożliwia użytkownikom PayPal bezpośredni dostęp do milionów ludzi, którzy za pośrednictwem nowej aplikacji mogą pomóc im w pozyskaniu funduszy na rzecz ważnych dla nich celów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments