Raisemana.com to nowoczesna platforma crowdfundingowa powołana przez notowane na rynku zorganizowanym spółki INC S.A. oraz Codeaddict S.A. Już 28 września br. rozpocznie się pierwsza kampania, w ramach której na platformie pojawi się projekt Nightclub Manager: Violet Vibe — gra autorstwa studia True Games. Celem zbiórki jest pozyskanie od 300 do 600 tys. zł. Środki przeznaczone zostaną na ukończenie prac nad tytułem oraz rozwinięcie dodatków do gry. W promocję tytułu zaangażowany jest Wojciech Sosnowski, czyli warszawski raper znany pod pseudonimem ‘Sokół’.

Raisemana.com jest skierowana do twórców z branży kreatywnej. Umożliwia pozyskanie bezzwrotnego finansowania na projekty związane z tzw. digital goods, czyli między innymi grą, muzyką, książką czy filmem. W zamian za finansowe wsparcie projektu wpłacający otrzymują m.in. określony wcześniej udział w przychodach netto ze sprzedaży danego dobra.

Wojciech Sosnowski 'Sokół’

Wraz z zakończeniem pierwszej kampanii, udostępniona zostanie także możliwość otrzymania „many”, czyli tokenu opartego na Smart Contract, który uprawniał będzie do uzyskania benefitów związanych z danym projektem. Platforma oparta została o technologię blockchain.

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy związanej z uruchomieniem Raisemana.com możemy z radością przedstawić Państwu pierwszą kampanię. Rozpocznie się ona dokładnie za tydzień. Ostatecznie, tytułem, który pojawi się na platformie jest gra Nightclub Manager: Violet Vibe. Projekt jest już w bardzo zaawansowanej fazie rozwoju. Pozyskana kwota pozwoli True Games na zamknięcie prac oraz stworzenie dodatków do gry. Warto podkreślić, że choć pierwsza kampania jest z sektora gamingu, to jesteśmy otwarci na twórców różnych dziedzin. Liczy się dobry projekt i innowacyjność pomysłu. – mówi Kamil Stanek, prezes zarządu Raisemana sp. z o.o.

Producentem i wydawcą Nightclub Manager: Violet Vibe jest True Games S.A. wchodząca w skład grupy kapitałowej Movie Games. Gra powstaje we współpracy z gdańskim studiem Flint Arts. Premiera zaplanowana została na Q1 2022 r.

Nightclub Manager pozwoli graczom na wcielenie się w managera sieci klubów nocnych o nazwie Violet Vibe. Do ich zadań będzie należał nadzór nad wszystkimi aspektami prowadzenia takiego biznesu: od ochrony i selekcji gości, poprzez dobór tancerek, muzyki i drinków, aż po zaopatrzenie i bieżące naprawy. Celem jest maksymalne rozbudowanie sieci. W rozgrywce umieściliśmy wiele mini gier oraz elementy zręcznościowe czy przygodowe. – komentuje Patryk Jasiński, prezes zarządu True Games S.A.

Ze względu na tematykę, gra będzie dostępna dla użytkowników 16+. Jak zapowiadają twórcy, planowane dodatki mają być skierowane wyłącznie do pełnoletnich odbiorców. W promocję tytułu zaangażował się Wojciech Sosnowski, czyli warszawski raper znany pod pseudonimem ‘Sokół’, a jednocześnie jeden z inwestorów spółki True Games S.A. Spółka należy do grupy kapitałowej Movie Games. Jej celem jest stworzenie globalnej marki gamingowej związanej z kulturą ulicy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments