Już od kilku sezonów wrzesień zyskuje miano najlepszego miesiąca na wakacje. Mniejsze tłumy, niższe ceny, większa dostępność. Ci, którzy nie mogą skorzystać z urlopu, szukają, chociaż ofert na przedłużony weekend.  Dzięki partnerstwu Uber oraz Kiwi.com można zgarnąć nawet 450 zł na swój city-break. Jak? Grając w grę.

Jest wiele rodzajów podróżników: spontanicznych, kupujących bilety na ostatnią chwilę, żądnych przygód, którzy szukają lotów w najbardziej odległe miejsca naszej planety. Są też tacy, którzy planują swoją podróż z półrocznym wyprzedzeniem. Wszystkich łączy jedno – miłość do zwiedzania świata, najlepiej w przystępnej cenie. Z pomocą przychodzi platforma Uber, oraz serwis Kiwi.com, których misją jest zapewnienie bezpiecznych i sprawnych podróży.

Co będziesz robić podczas przejazdu z Uberem? Będę grał w grę

Dla wszystkich użytkowników aplikacji Uber, Kiwi.com przygotowało specjalną grę, w której można wygrać nawet 450 zł do wykorzystania na zakup biletów lotniczych. Od 2 września przez dwa miesiące, podczas przejazdów z Uberem pasażerowie będą zachęcani do zagrania w grę.

W trakcie wyzwania użytkownicy będą mogli przetestować swój refleks i zdobyć zniżki na kolejne rezerwacje za pośrednictwem Kiwi.com. Co ważne, każda osoba może zagrać więcej niż raz, a tym samym zdobyć wiele zniżek. Vouchery będzie można wykorzystać do 31 grudnia 2021.

Spakowani są wygrani

Dołączenie do konkursu jest bardzo proste. Aby móc powalczyć o nagrody wystarczy:

1. Zamówić przejazd za pośrednictwem platformy Uber

2. Po wejściu do pojazdu użytkownik otrzyma powiadomienie zapraszające do wzięcia udziału w grze

3. Kliknąć link oraz wpisać imię, nazwisko i adres mailowy

4. Zatwierdzić dane, nacisnąć przycisk start

5. Zadaniem gracza jest napełnienie walizki podróżnej jak największą liczbą przedmiotów w ciągu pół minuty

6. Aby napełnić walizkę, należy jak najszybciej naciskać zielony przycisk na dole ekranu

7. Po upłynięciu czasu aplikacja poinformuje o wygranej nagrodzie.

W ramach partnerstwa od 18 sierpnia, rezerwując podróż za pośrednictwem Kiwi.com, użytkownicy otrzymają zniżkę o wartości 50 proc. na pierwszy przejazd zamówiony przez aplikację Uber.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments