Wirtualna rzeczywistość już dawno przestała być tylko odległym marzeniem i zagościła w ostatnich latach również w domach graczy. Technologia VR wykorzystywana jest w wojsku, sporcie czy medycynie, a także pozwala nam na większą immersję w świat gier czy filmu.

Gamedust to jeden z wiodących, polskich graczy na rynku VR i lider tej technologii w Polsce. Ich doskonale przyjęta gra, zatytułowana Yupitergrad, utwierdziła ich pozycję jako specjalistów, którzy dogłębnie rozumieją i potrafią wykorzystać tę przyszłościową odnogę branży. Gamedust dysponuje ekspercką wiedzą z zakresu tworzenia gier i ma unikatowe i podparte doświadczeniem spojrzenie na rozwój i przyszłość wirtualnej rzeczywistości.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą infografiką, która przybliża temat VR w grach wideo oraz prezentuje Gamedust wraz z ich najnowszym dziełem — Yupitergrad. Zespół Gamedust jest gotowy do odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zarówno rozwoju studia VR-owego jak i ich gier. Twórcy chętnie skomentują także rozwój branży VR lub wypowiedzą się na temat jej przyszłości.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments