Firma Electronic Arts Inc. ogłasza rychły powrót sezonu futbolu amerykańskiego przez wydanie na całym świecie gry EA SPORTS™ Madden NFL 22 na konsole Sony PlayStation 5, Microsoft Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, PC przez Origin i Steam, Google Stadia oraz urządzenia mobilne.

Na okładce znajdą się supergwiazdy NFL — Tom Brady i Patrick Mahomes. Madden NFL 22 jest tam, gdzie toczy się gra, a do tego wprowadza innowację w postaci trybu Dynamic Gameday, napędzaną przez zupełnie nowe funkcje Gameday Momentum, Next Gen Stats: Star-Driven AI i Gameday Atmosphere, które wpływają na rozgrywkę w każdym trybie, sprawiając, że każdy mecz jest świeży, a także oferuje głębszy poziom strategii oraz fabuły. Aby uczcić premierę gry, EA SPORTS wystartowało z zupełnie nową kampanią „Welcome to Madden Land” z udziałem gwiazd związanych z NFL.

Każda premiera Madden NFL to wielka chwila dla fanów futbolu amerykańskiego; oznacza to, że sezon jest tuż za rogiem, a gracze mogą wreszcie odkryć najnowsze funkcje i zrealizować swoje fantazje związane z NFL na wirtualnym boisku. Jesteśmy podekscytowani faktem, że gracze mogą wejść do Madden NFL 22, aby doświadczyć szalonych emocji i zabawy z dnia rozgrywek NFL, który jest odzwierciedlony w naszym nowym filmie Welcome to Madden Land. — powiedział Cam Weber, EVP and Group GM w EA SPORTS.

Madden NFL 22 zapewnia realistyczny wpływ momentów zmieniających przebieg meczu, które przechylają szalę zwycięstwa na korzyść lub niekorzyść drużyny. Dzięki nowym mechanikom Gameday Momentum, w tym uwielbianym przez fanów trybie Home Field Advantages*, który zapewniają wyjątkowe warunki gry dostosowane do każdej z 32 drużyn NFL. Integracja rzeczywistych danych zawodników w grze Madden NFL przez sytem NFL

Next Gen Stats kontynuuje umożliwiane bardziej realistycznego ruchu zawodników, a także ożywia osobowości i tendencje zarówno zawodników, jak i drużyn dzięki Star-Driven AI. Gracze mogą połączyć się z innymi fanami za sprawą Gameday Atmosphere – rozwiązanie, które dostarcza elementów prezentacji, które wzbogacają i wpływają na każdy z meczów.

W grze wprowadzono również pożądane ulepszenia w popularnym trybie Franchise, w tym bardziej szczegółowe systemy zarządzania personelem i progresję drzewek umiejętności, a także kompleksową strategię cotygodniowych rozgrywek z odświeżonym Silnikiem Sezonowym, który sprawia, że każdy tydzień przynosi coś ciekawego. Gracze już zdążyli pokazać swoją ekscytację grą Madden NFL 22 w trakcie wczesnej wersji próbnej w trakcie EA Play, kiedy to po raz pierwszy mogli odkryć jeszcze więcej nowych funkcji w grze.

W ciągu ostatnich kilku lat nasza społeczność Madden NFL znacznie się powiększyła i nie możemy się doczekać, aż fani futbolu amerykańskiego dostaną w swoje ręce Madden NFL 22, aby doświadczyć naszych innowacyjnych rozwiązań związanymi z Dynamic Gameday na konsolach nowej generacji. Madden NFL 22 oferuje graczom wiele możliwości wyrażania siebie i doświadczania radości z gry w futbol amerykańskiego — od symulacji 11v11 po doświadczenia w stylu arcade, a premiera to dopiero początek. Mamy o wiele więcej atrakcji czekających na graczy wraz z nową zawartością planowaną przez cały sezon za pośrednictwem naszej usługi na żywo. — powiedział Seann Graddy, Executive Producer w EA SPORTS Madden NFL.

Tryb arcade, The Yard, zawiera całkowicie nową kampanię dla pojedynczego gracza i system progresji awatara, który dzieli postępy z trybem Face of the Franchise, który również powraca z całkowicie nową historią i większą liczbą opcji, dzięki którym gracze mogą kształtować swoją podróż w lidze. Tryb Superstar KO wprowadza rozgrywkę wieloosobową w drużynach NFL dzięki dodaniu prawdziwych drużyn NFL, a Madden Ultimate Team powraca z nowym sezonem ekscytującej zawartości, zmianami w umiejętności Superstar X-Factor oraz integracją Next Gen Stats* do śledzenia statystyk. Do tego nowe rankingi zawodników, Superstar X-Factors i wiele innych elementów, które będą rozwijane przez cały sezon.

Aplikacja mobilna Madden NFL jest dostępna do pobrania już teraz i pozwala na rozpoczęcie podróży w grze Madden NFL 22 Mobile, w której gracze mogą ulepszać składy drużyn dzięki całkowicie zmienionym systemom, aby uczynić swoją drużynę jeszcze potężniejszą niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto pozwala wymieniać, dopasowywać i handlować gwiazdami NFL. Gracze mogą również wcielić się w rolę głównego menadżera swojej drużyny Ultimate Team, która wywalczy sobie drogę do doskonałości, podziwiając przy tym zupełnie nową oprawę wizualną, niespotykaną w żadnej innej grze mobilnej Madden NFL.

Gra Madden NFL 22 tworzona jest w Orlando i Madrycie przez EA Tiburon I już teraz dostępna jest na całym świecie na konsolach Sony PlayStaion 4, PlayStation 5, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series X|S, PC przez Origin i Steam oraz na Google Stadia. Po materiały prasowe związane z grą Madden NFL 22 zapraszamy na: EAPressPortal.com oraz na media społecznościowe po wszystkie nowości i aktualizacje.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments