EA SPORTS zaprezentowało wyjątkową kartę Bohatera FUT z Jerzym Dudkiem, wieloletnim reprezentantem Polski grającym na pozycji bramkarza i uczestnikiem m.in. Mistrzostw Świata 2002.

Specjalna karta Dudka jest ukłonem wobec piłkarza za legendarny mecz z 25 maja 2005 roku. Data ta utkwiła w pamięci wszystkich kibiców Liverpoolu, ale również i wielu Polaków. Wyjątkowa skuteczność, jak również charakterystyczne poruszanie się na linii bramkowej (tzw. „Dudek dance”) podczas zwycięskiego finału Ligi Mistrzów zakończonego konkursem rzutów karnych (3:3, 3-2 k.), stały się wizytówką naszego zawodnika i na stałe zapisały się w kronikach finałów Ligi Mistrzów. Między innymi, dzięki temu wydarzeniu Jerzy Dudek stał się Bohaterem FUT w FIFA Ultimate Team.

Bohaterowie FUT to nowe karty dostępne w FIFA 22 Ultimate Team, które odzwierciedlają niezwykłe wyczyny z piłkarskich boisk. Karty charakteryzują się specjalnym zagraniem ligowym, powiązanym z najbardziej pamiętnym wyczynem w karierze bohaterów, oraz zapewniają zielone połączenie klubowe z dowolnym piłkarzem z tej samej ligi (poza połączeniem z uwagi na narodowość). Daje to nowe możliwości budowania zespołu swoich marzeń w FUT 22 i odtworzenia najsłynniejszych chwil w historii futbolu.

Fani, którzy do 11 sierpnia zamówią przedpremierowo grę FIFA 22 Ultimate Edition, będą mogli odebrać piłkarza w wersji Bohater FUT. Gra FIFA 22 będzie dostępna od 1 października na PlayStation 5 , Xbox Series X|S, komputery stacjonarne na platformach Origin i Steam, Stadia oraz na PlayStation 4 i Xbox One. Więcej informacji na temat nowych kart można uzyskać na stronie FIFA 22.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments