Urządzenia mobilne to wciąż dominująca platforma do gier. Użytkownicy poszukują w nich wysokiej jakości rozwiązań dla graczy, a smartfony Black Shark wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom.

Black Shark to wysokiej klasy smartfon przeznaczony dla graczy. Połączenie opracowanego przez markę gamepada z bogatym systemem akcesoriów zapewnia graczom niesamowite wrażenia podczas gry. Najwyższej jakości akcesoria dla profesjonalnych graczy poprawiają jakość dźwięku, chłodzenie i kontrolę podczas gier. Firma ELKO została oficjalnym dystrybutorem smartfonów gamingowych i akcesoriów Black Shark w Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji i Czechach.

Black Shark zdobył uznanie na całym świecie w zaledwie trzy lata po założeniu marki. Gry mobilne czerpią korzyści z wprowadzenia 5G i pojawienia się gier w chmurze, a obecnie obserwujemy wzrost zapotrzebowania na specjalistyczne smartfony. Black Shark to zdecydowanie lider w branży smartfonów gamingowych. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne produkty wpisujące się w najnowsze trendy technologiczne. — zaznacza Baiba Indane, Head of Branded Unit w ELKO Group.

Cieszymy się, że możemy wprowadzić nasz smartfon dedykowany entuzjastom gier na rynki reprezentowane przez ELKO. Wybraliśmy ELKO jako zaufanego partnera do dystrybucji naszych smartfonów i akcesoriów, i wierzymy, że firma będzie miała duży wkład w zwiększenie świadomości marki Black Shark na rynku. — komentuje David Li, wiceprezes Black Shark Global.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments