Coraz więcej firm i organizacji przyjmuje strategie hybrydowego środowiska pracy, a powrotu do nauki zdalnej na jesieni spodziewa się także wielu uczniów i studentów. To właśnie z myślą o nich HP wprowadza na rynek dwa nowe modele monitorów, które doskonale sprawdzą się w dużej firmie (HP E24mv G4 ), jak i w domowym zaciszu (HP M27fd USB-C).

Sposób, w jaki pracujemy, uczymy się, czy spędzamy czas wolny w dobie pandemii, zmienił się nieodwracalnie. Monitory stały się jednym z najważniejszych urządzeń, przydatnych zarówno w biznesie, szkole jak i w domu. – powiedziała Joanne Bugos, Global Head of Personal Systems Displays Solutions, HP Inc.

Niezależnie od tego, czy chcemy pracować zespołowo, czy uczyć się indywidualnie, dzięki monitorom HP mamy pewność, że korzystamy z urządzeń, które idealnie dostosują się do naszych potrzeb.

HP E24mv G4

70 proc. badanych przyznaje się do tego, że ocenia innych w czasie trwania telekonferencji na podstawie jakości audio i wideo.ii Nic dziwnego, że 50% ludzi oczekuje od sprzętu biznesowego, aby realistycznie odwzorował ich wygląd i głos, wszystko po to, aby mogli czuć się komfortowo w każdej sytuacji. Pracownicy chcą nawiązać osobiste relacje z członkami zespołów projektowych, a technologia ma im pomagać skrócić ten wirtualny dystans.

Certyfikat Zoom

Monitor konferencyjny HP E24mv G4 FHD to pierwszy model z certyfikatem Zoom. Dzięki czemu użytkownicy mają zapewnioną doskonałą jakość wideo, a wszystko to dzięki technologiom zaprojektowanym tak, aby idealnie współgrać z tym komunikatorem.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy pierwszy monitor z certyfikatem Zoom – monitor konferencyjny HP E24mv. Jest to pierwszy tego typu certyfikat, obejmujący szeroko zakrojone testy. Dzięki temu nasza platforma do wideokonferencji gwarantuje użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia wizualne w czasie połączenia i rozmowy. – powiedział Eric Yu, Head of Hardware Partnership, Zoom.

HP E24mv G4 posiada wbudowaną kamerę

Monitor E24mv doskonale sprawdzi się zarówno w czasie wideokonferencji w biurze, jak i w domu. Jego użytkownicy mogą zaprezentować się jak z najlepszej strony dzięki kamerze 5 MP przeznaczonej do rozmów wideo w wysokiej jakości, a niezależna opcja zmiany kąta aparatu zapewnia lepszą ostrość i pole widzenia.

Ulepszone czujniki wychwytują więcej kolorów i światła, dzięki czemu jest to najbardziej zaawansowana kamera internetowa, zintegrowana z monitorem.iv Wbudowane głośniki i dwa mikrofony zapewniają bogaty, realistyczny dźwięk, dzięki czemu użytkownicy nigdy nie przegapią ani słowa, a domyślnie aktywna technologia ograniczająca emisję światła niebieskiego HP Eye Ease wraz z wygodną regulacją kąta nachylenia ekranu, zapewnia komfortowe warunki podczas nawet najdłuższych dni pracy.

Praca, nauka i zabawa z pierwszym monitorem HP z certyfikatem Chromebookav

33 proc. uczniów korzysta z Chromebooków w szkole, a 37 proc. z nich pragnie mieć dodatkowy monitor dla własnego komfortu użytkowania.vi Zarówno uczniowie, jak i osoby pracujące w domu oczekują niezawodnej konfiguracji, która zapewni im jak najlepsze warunki do nauki, jaki i rozrywki.

Monitor HP M27fd USB-C to pierwszy monitor z certyfikatem Works With Chromebook, który łączy się z Chromebookiem od razu po wyjęciu z pudełka, bez konieczności dodatkowej konfiguracji. Certyfikat Works With Chromebook oznacza, że produkt został przetestowany przez Google, a zatem spełnienia określone wymagania dotyczące łączności, złącz wideo i zasilania. Dzięki czemu użytkownicy otrzymali bezproblemowe i kompatybilne środowisko parowania.

Monitor został zaprojektowany do pracy na Chrome OS dla pełnej funkcjonalności pakietu Google, współpracuje również z każdym laptopem z obsługą USB-C. Co więcej, umożliwia łatwe podłączenie i zasilanie w ramach prostej konfiguracji z jednym przewodem. Urządzenie wyposażone jest również w funkcję HP Eye Ease z Eyesafe certyfikowaną technologię, która redukuje niebieskie światło bez wpływu na wygląd kolorów.

HP M27fd USB-C

HP M27fd USB-C został wykonany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju – zawiera materiały pochodzące z recyklingu i tworzywa sztuczne pozyskane z oceanu (opakowanie wykonane jest w 100% z recyklingu). Po sparowaniu z innymi akcesoriami z certyfikatem Works With Chromebook takimi jak mysz HP Wireless Mouse 220 monitor M27fd USB-C oferuje bezproblemowe połączenie i doskonałe wrażenia użytkownika z Chromebookiem.

Monitor do konferencji HP E24mv G4 będzie dostępny będzie dostępny w Polsce w sierpniu tego roku. Ceny będą znane bliżej daty premiery. Z kolei monitor HP M27fd USB-C będzie dostępny w Polsce we wrześniu tego roku w cenie 1099złotych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments