Gry, esport, streamy, programy publicystyczne, lifestyle i wiele więcej. Wszystko w wyjątkowej formule łączącej tradycyjne i współczesne media.

Co sprawiło, że MTV zyskało status ikonicznego medium 40 lat temu? Zrozumienie współczesnych ludzi, ich potrzeb i nowoczesnych, eksperymentalnych form muzycznych przy jednoczesnym rozpoznaniu ich ponadczasowości.

Dzisiaj najbardziej przyszłościową pod każdym względem formą spędzania czasu jest gaming. VTV stanie się oknem do tego świata zarówno dla zagorzałych graczy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym medium. To stacja pełna pasjonatów, wykorzystująca możliwości globalnej sieci i płynąca wraz z trendami narzuconymi przez współczesne subkultury. Nadciąga rewolucja i nowa jakość wśród mediów gamingowych!

VTV to codzienność obracająca się wokół gamingu jako stylu życia. Nieliniowa, nowoczesna telewizja internetowa, współpracująca z najlepszymi dziennikarzami, influencerami i ekspertami z dziedziny gier i esportu. Zapraszamy na relację z rewolucji, która dzieje się na naszych oczach na całym świecie. Otwieramy oczy na kierunek, który już teraz osiągnął niespotykaną skalę i już wkrótce stanie się najważniejszym nurtem w mediach.

Wysokiej jakości materiały wideo i teksty publicystyczne, wywiady, recenzje, streamy na żywo i treningi prawdziwych graczy – to wszystko tylko u nas. VTV to nowoczesna, atrakcyjna i zrównoważona rozrywka. Wsiadaj z nami i jedziemy ku przyszłości!
Pomysłodawcą i założycielem VTV jest Wojtek Krzemień – specjalista ds. nowych mediów i marketingu z 20 letnim doświadczeniem w branży.

Wydawca serwisów Brief.pl, BriefEsports.pl oraz VigilantMagazine.com. Wojtek zebrał wokół siebie solidną redakcję i współpracowników składającą się z wieloletnich dziennikarzy i influencerów, którzy wspólnie tworzyć będą to innowacyjne medium. 28 czerwca ruszy kampania crowdfundingowa VTV na platformie Beesfund.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments