W czasach kiedy wybór jest niemal nieograniczony, coraz trudniej o udany prezent, który po chwili zainteresowania nie zasili półki z pamiątkami. Idealny upominek dla Panów powinien być przede wszystkim użyteczny, trwały i klasycznie elegancki. Urządzenia audio od marki Bose bezpośrednio odpowiadają na te potrzeby, dlatego przed wyborem prezentu z okazji Dnia Ojca, warto zapoznać się z kilkoma poniższymi propozycjami.

Nasza pierwsza sugestia, na pewno ucieszy tatę, który docenia chwile wyciszenia przy dźwiękach ulubionej muzyki, bądź czasami potrzebuje popracować w skupieniu. Słuchawki Bose Headphones 700 łączą w sobie aktywną redukcję hałasu oraz głębię dźwięku, wychwytywanego w szerokim zakresie tonalnym, co pozwala na oddanie każdego detalu utworu. Wyposażone są także w technologię pozwalającą na bezkonkurencyjne przechwytywanie głosu, pozwalającą na zachowanie idealnej jakości połączeń telefonicznych. Do słuchawek dołączone jest eleganckie etui, które świetnie sprawdzi się w podróży. Dostaniemy je w cenie 1999 złotych.

Kolejna propozycja na pewno ucieszy Tatę ceniącego sobie aktywność fizyczną. Słuchawki Bose Sport Earbuds zostały opracowane z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości dźwięku oraz wygody i idealnego dopasowania w trakcie treningów. Dzięki smukłej konstrukcji oraz 3 dodatkowym końcówkom StayHearTM dokładnie przylegają do ucha, zapewniając szczelne połączenie. Całość elektroniki została zabezpieczona przed rozpryskami wody, więc nie trzeba się obawiać niespodziewanego deszczu w trakcie treningu. Słuchawki obsługiwane są dotykowo, dzięki czemu w trakcie treningu Tata będzie miał możliwość odebrania lub odrzucenia połączenia. Słuchawki Sport Earbuds pozwalają na ciągłe odtwarzanie muzyki nawet przez 5 godzin – dodatkowo istnieje opcja dwukrotnego naładowania słuchawek przy pomocy załączonego etui. Cena sugerowana to 739 złotych.

Ostatnią propozycją jest głośnik Bose Smart Speaker 500 – urządzenie docenią szczególnie osoby, dla których jakość dźwięku jest priorytetem. Pomimo niewielkich gabarytów oferuje on przestrzenny dźwięk stereo, który uzyskiwany jest dzięki zastosowaniu dwóch przetworników skierowanych w przeciwnych kierunkach. Sterowanie odbywa się przy pomocy przycisków lub spersonalizowanej aplikacji Bose Music – która dodatkowo pozwala na przeglądanie utworów, płynne przełączanie pomiędzy stacjami radiowymi oraz listami odtwarzania. Dostaniemy go w cenie 1 699 złotych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments