Nie jest tajemnicą, że z ponad 600 milionami graczy, chiński rynek gier jest jednym z najbardziej lukratywnych i prosperujących na całym świecie. Nic więc dziwnego, że wielu zachodnich wydawców i twórców gier w naturalny sposób dąży do dotarcia do tego dalekowschodniego zakątka branży gier i zaoferowania swoich produkcji chińskim graczom.

Tutaj z pomocą przychodzi Galaktus PR – agencja z 10-letnim doświadczeniem w marketingu, public relations, obsłudze eventów i dystrybucji. Po kilku udanych, radosnych kooperacjach z chińskim wydawcą Whisper Games, obie firmy postanowiły zacieśnić więzy i zostać oficjalnymi partnerami w Europie! Oznacza to nie tylko kompleksowe wsparcie Galaktusa w regionie dla wybranych tytułów z portfolio wydawców, ale także wiele nowych możliwości dla europejskich studiów, które chcą zadebiutować na chińskim rynku.

Co Galaktus PR i Whisper Games mogą zaoferować deweloperom z całej Europy?

Analizę projektu w fazie rozwoju lub już wydanej gry w celu ustalenia, czy kwalifikuje się ona do opublikowania w Chinach wraz ze wskazaniem potencjalnych problemów. To także pomoc w skutecznym wydaniu gry w Chinach z uwzględnieniem wszystkich działań PR i marketingowych w regionie oraz produkcji odpowiednich materiałów promocyjnych.
Niebezpośrednią dystrybucję kluczy w Chinach, bez oficjalnej umowy wydawniczej.

To niezwykle duży kamień milowy dla naszej firmy. Szczególnie w świetle naszej 10 rocznicy, którą obchodzimy w tym roku. Cieszymy się, że po kilku udanych projektach możemy ponownie współpracować z Whisper Games. Tym bardziej, że nasza niedawna współpraca otwiera nowe możliwości dla całego europejskiego rynku gier indie, dzięki czemu może się on rozwijać i stawać się jeszcze bardziej globalny. To zaszczyt, że to właśnie my możemy przyczynić się do realizacji tego projektu – powiedział Mateusz Szukajt Prezes Zarządu Galaktus PR.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments