Konami Digital Entertainment, jeden z największych światowych wydawców gier oraz Bloober Team podpisali umowę o współpracy strategicznej. W jej ramach będą m.in. wspólnie rozwijać wybrane treści oraz wymieniać się know-how. 

To dla mnie historyczny dzień i zwieńczenie kilku lat pracy. To, że tak renomowana firma jak KONAMI zdecydowała się na współpracę strategiczną z Bloober Team oznacza, że również my dołączyliśmy do światowej czołówki branży gier i staliśmy się równorzędnym partnerem dla czołowych graczy tego rynku – komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

The Medium

W ramach umowy partnerzy zadeklarowali współpracę w zakresie opracowywania treści i wymiany know-how.

Od lat dostarczamy unikalnych treści rozrywkowych i sposobów korzystania z nich dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii. W przyszłości oczekujemy znaczących zmian w środowisku biznesowym branży rozrywki cyfrowej. Dlatego też z niecierpliwością oczekujemy na połączenie mocnych stron naszych i Bloober Team, aby wspólnie tworzyć wysokiej jakości treści. – komentuje representative director Hideki Hayakawa, prezes Konami Digital Entertainment.

Konami Digital Entertainment, główna część GK Konami, specjalizuje się w tworzeniu treści rozrywkowych w formie elektronicznej na urządzenia mobilne i konsole oraz gry karciane. Spółka znana jest na całym świecie dzięki takim markom jak m.in: eFootball PES, Metal Gear, Silent Hill, Castlevania, Contra oraz Yu-Gi-Oh! Trading Card Game.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments