HRE Investments rusza z serwisem, który w niestandardowy sposób buduje relacje między wszystkimi uczestnikami rynku nieruchomości.

Czy można poflirtować z biurem nieruchomości, zaczepić dewelopera, sprzedać mieszkanie „matchując się” z chętnym na jego zakup lub umówić „na randkę” z hydraulikiem? Serwis Mieszkanie.pl udowadnia, że taka forma obrotu i zarządzania nieruchomościami jest ciekawym wyróżnikiem na rynku.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie wartości wszystkim uczestnikom rynku nieruchomości mieszkaniowych. Użytkownikom indywidualnym serwis dostarcza zweryfikowanych ofert i rzetelnej wiedzy. Biurom nieruchomości i deweloperom daje dostęp do sprecyzowanego odbiorcy, możliwość budowy eksperckiego wizerunku oraz kontaktu ze zbywcami. Usługodawcom – szansę na profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty. Mieszkanie.pl to użyteczność, wiedza i relacje, ale także olbrzymi potencjał biznesowy oraz korzyści płynące z synergii naszych działań – mówi Michał Cebula, Prezes Zarządu Mieszkanie.pl oraz Wiceprezes Zarządu HRE Investments.

Rynek nieruchomości wciąż jest dosyć konserwatywny, a funkcjonujące na nim rozwiązania powtarzalne. Mieszkanie.pl na przełamywać ten schemat, oferując użytkownikom emocjonujące podejście do kupna lub sprzedaży mieszkania czy wynajęcia specjalisty. Użytkownicy indywidualni mogą liczyć tu na sprawdzone, dobrze dopasowane oferty, rzetelną wiedzę, brak nachalnej reklamy oraz atrakcyjny mechanizm wyszukiwania.

Dla użytkowników takich jak biura nieruchomości czy deweloperzy to natomiast możliwość nawiązania bezpośredniej relacji z klientami, partnerami, a nawet potencjalnymi pracownikami. Mieszkanie.pl ma odpowiadać również na potrzeby bardzo rozdrobnionego rynku usługodawców. Zarządzający serwisem stworzyli specjalną propozycję dla małych przedsiębiorców, którym organizują sesję zdjęciową i tworzą profesjonalną stronę prezentującą ich ofertę. Każdy usługodawca jest osobiście weryfikowany, a następnie otrzymuje certyfikat Mieszkanie.pl, który potwierdza jakość świadczonych przez niego usług.

Siłą napędową serwisu, będącego jednocześnie profesjonalnym software housem, jest zastosowana w nim technologia. Mieszkanie.pl wyróżniają rozwiązania user experience znane z aplikacji randkowych, „odwrócona wyszukiwarka”, a także wykorzystanie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Znany już wielu użytkownikom system „matchowania” ułatwia im znalezienie dobrze dopasowanej oferty oraz zwiększa emocje towarzyszące procesowi wyszukiwania.

Tzw. odwrócona wyszukiwarka sprawia natomiast, że to oferta dopasowuje się do konkretnego profilu. Ułatwiają to mechanizmy AI oraz uczenia maszynowego, dzięki którym potrzeby użytkowników identyfikowane są coraz dokładniej, a serwis nieustannie uczy się, jak najlepiej dopasować partnerów.

Serwis zgromadził już szereg podmiotów z branży nieruchomości oraz pierwszych usługodawców, których oferty są regularnie weryfikowane i dodawane. Mieszkanie.pl jest otwarte na partnerów z całej Polski. Żeby dołączyć do serwisu muszą oni jednak przejść proces weryfikacji, która daje pewność, że zamieszczane ogłoszenia będą tylko wysokiej jakości, zapowiedziano w materiałach o portalu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments