Inspiring Fuckups jest jednym z wydarzeń towarzyszących Konferencji Inspiring Solutions. ISBtech jest partnerem medialnym.

To, co wyróżnia ten cykl spotkań to fakt, że podczas wystąpień założycieli startupów, widownia nie usłyszy zbyt wiele o sukcesach. Zamiast tego, prelegenci opowiedzą o swoich porażkach, o tym, co mogliby zrobić lepiej rozwijając swoje firmy.

Sukces jest inspirujący, ale droga do sukcesu – jeszcze bardziej. To właśnie Inspiring Fuckups jest idealną okazja na to, by poznać drogę do sukcesu od tej mniej atrakcyjnej strony. Opowieści nie tylko o powodzeniach czy firmach działających jak w zegarku, ale również o błędach, napotkanych przeciwnościach i ich pokonywaniu, mogą być naprawdę inspirujące!

Zaproszeni prelegenci, związani mniej lub bardziej z branżą̨ IT, opowiedzą̨ o własnym doświadczeniu zawodowym, poprzez pryzmat niepowodzeń, wpadek i porażek.

O tym, jak pokonali napotkane trudności, czego z nich się uczyli oraz z jakich sytuacji nie udało im się̨ znaleźć́ wyjścia. Ta niezwykła atmosfera towarzysząca wydarzeniu stwarza przestrzeń do całkowicie luźnych, a zarazem inspirujących rozmów z ludźmi sukcesu.

W tym roku 9. edycja wydarzenia odbędzie się wyjątkowo w formie online. Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji na profilu na Facebooku Inspiring Fuckups.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments