Samsung, po pierwszej reakcjach liderów liderów, ocenia że telewizory Neo QLED to „zupełnie nowa jakość wrażeń”.

Światowe media biznesowe i technologiczne, które już przetestowały modele z tej serii, jednogłośnie przyznały im najwyższe końcowe noty. Widzowie, którzy jako pierwsi w Polsce chcą odkryć pełnię możliwości nowych Neo QLED (modele Neo QLED 4K QN85, QN91, a także Neo QLED 8K QN800 w różnych przekątnych ekranu) tylko do 28 marca mogą kupić je w przedsprzedaży, podaje koncern.

Samsung TV Q65QN85A
Samsung TV Q65QN85A

Magazyny Forbes oraz Audio, a także portale TechRadar i Techaeris doceniły szczególnie wyjątkową jakość obrazu, innowacje w zakresie dźwięku i udoskonalony design tej linii telewizorów wykorzystujących Quantum Mini LED.

Recenzenci zwrócili uwagę na możliwości przetwarzania obrazu oferowane przez ten telewizor, które przekładają się na niemal trójwymiarowe detale i najwyższej jakości doświadczenia gamingowe. W tekście napisano, że: „upscaling dostępny w modelu 65QN90A jest wręcz nieprawdopodobnie dobry”. Pochwalono także „zapierające dech piękno prezentowanych na tym modelu obrazów z gry”.

Samsung TV QN900A
Samsung TV QN900A

Także portal TechRadar docenił technologie i możliwości telewizorów Neo QLED, przyznając modelowi QN95A aż 5 gwiazdek i wyróżnienie „Editor’s Choice” (pol. Wybór Redaktora). W recenzji napisano, że „pierwsze podejście Samsung do Mini LED jest zwieńczone absolutnym sukcesem w postaci prezentowanego telewizora Neo QLED”.

Z kolei Techaeris docenił telewizor Neo QLED 8K QN800A za „oszałamiającą jakość obrazu” i inteligentne funkcje. W portalu odnotowano, że „opcja Multi-View jest szczególnie przydatna dla graczy”, jako że otwiera przed nimi nowe możliwości przechodzenia trudnych poziomów, dzięki doskonałej jakości i przetwarzaniu obrazu.

Samsung TV QN800A_S10
Samsung TV QN800A_S10

Z kolei magazyn „Video” przyznał telewizorowi QN900A Neo QLED 8K firmy Samsung 966 punktów na 1030 możliwych – to najwyższa dotychczas nota w kategorii telewizorów. W recenzji napisano, że „Samsung nieustannie udowadnia, że techniczne udoskonalenia i wyszukane innowacje wciąż pozwalają wiele osiągnąć – dowodem tego są obecnie mini-LED-y”. Neo QLED QN900A przyznano nagrody w następujących kategoriach: Referencja, Innowacja i Design.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments