Centrum handlowe Sadyba Best Mall zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa zakupów w okresie okołoświątecznym dzięki rozłożeniu specjalnej, antywirusowej folii. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Za rozłożenie folii w najbardziej uczęszczanych miejscach obiektu odpowiedzialna jest firma Esox.

Wyklejona aż na ponad 400 m2 galerii przeciwdrobnoustrojowa folia wykonana jest z użyciem dodatków biobójczych przez brytyjską firmę Steritouch i posiada właściwości wiruso – i bakteriobójcze. Związki, którymi jest pokryta, wykazują m.in. niezwykłą skuteczność wobec wirusów otoczkowych i wpływają na ich 90% dezaktywację w ciągu zaledwie 2 godzin, niszcząc też bakterie takie jak Campylobacter Jejuni czy Escherichia Coli z niemal 100% skutecznością.

Pracownicy Esox okleili folią m.in. wszystkie poręcze, uchwyty, klamki, śmietniki, spłuczki w toaletach, parkometry, ekrany dotykowe, panele guzikowe, klapy od śmietników, a więc to, co jest najczęściej dotykane. W ten sam sposób zabezpieczona jest też cała sekcja gastronomiczna. Folia posiada atesty brytyjskie oraz certyfikat skuteczności wydany przez niezależne laboratorium.

Od początku pandemii prowadzimy nieustająco działania zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa sanitarnego podczas zakupów, ponieważ zdrowie pracowników oraz klientów niezmiennie pozostaje dla nas najwyższym priorytetem. Mając na uwadze dobro i komfort naszych klientów, działamy stale na rzecz podwyższania standardów bezpieczeństwa na całym terenie naszego obiektu. W tym celu testujemy najbardziej optymalne rozwiązania, które mogą się do tego przyczynić. Jednym z nich jest właśnie zastosowanie specjalnej folii wirusobójczej, nowości na naszym rynku – informuje Hilekaan
Wada, dyrektor Sadyba Best Mall.

Realizacja w Sadyba Best Mall jest pierwszą tego typu w Polsce. Nasi specjaliści pomagają tu zachować wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa antyepidemicznego, używając specjalnej, antywirusowej i antybakteryjnej folii. Klienci i pracownicy Galerii mogą czuć się tu bezpiecznie. Każdy z nas powinien jednak zachować wszystkie obowiązujące w czasie pandemii zasady, m.in. utrzymywanie dystansu, noszenie maseczek czy mycie oraz dezynfekowanie rąk – mówi Michał Skorecki, prezes Esox.

Esox Innovation zajmuje się specjalną ochroną związaną z epidemią. W obszarze jej działań znajdują się m.in. obsługa bramek odkażających, kontrola bezpieczeństwa epidemicznego czy interwencje z użyciem specjalistycznego sprzętu i najnowszych rozwiązań technologicznych. Obecnie głównym wyzwaniem dla całego sektora security staje się ochrona życia i zdrowia ludzkiego. Firmę, która odpowiada na nie, stworzyli m.in. doświadczeni menedżerowie branży ochrony osób i mienia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments