Oprócz ludzi, dane są najważniejszym kapitałem firm. Chmura obliczeniowa,
bezpieczeństwo cybernetyczne i nowoczesna ochrona danych to trzy filary, które tworzą fundament napędzający cyfrową transformację (DX), wskazuje
Bill Largent, CEO w firmie Veeam Software.

Bill Largent, Veeam

Rozumiemy, że oprócz ludzi, dane są najważniejszym kapitałem firm, a wzmocnienie pozycji klientów w zakresie ochrony tych danych jest naszą misją. Chmura obliczeniowa,
bezpieczeństwo cybernetyczne i nowoczesna ochrona danych to trzy filary, które tworzą fundament napędzający cyfrową transformację (DX) i umożliwiają organizacjom wykorzystanie swoich danych w celu zapewnienia bogatego doświadczenia klientom. Veeam nieustannie wprowadza innowacje i jest zawsze krok do przodu – zarówno w przypadku chmury obliczeniowej, jak i Kubernetes. Świadectwem tego jest przejęcie firmy Kasten. Nasz ostatni kwartał był bardzo udany i z niecierpliwością czekamy na równie udane zakończenie 2020 roku, ponieważ mamy do zaoferowania jeszcze inne rozwiązania, które będą spełniać potrzeby naszych klientów” – powiedział Largent przy publikacji wyników finansowych Veeam.

Wyniki z danych IDC ilustrują siłę firmy Veeam w regionie EMEA i pokazują, że niezmiennie zajmujemy pierwsze miejsce na rynku pod względem przychodów. Potwierdza to również naszą pozycję najszybciej rozwijającego się przedsiębiorstwa w tej kategorii. Będziemy nadal umacniać naszą pozycję na rynku w regionie EMEA, znacznie upraszczając zarządzanie danymi w chmurze dla przedsiębiorstw, dostarczając naszym partnerom światowej klasy rozwiązania techniczne, umiejętności i wiedzę oraz wspierając transformację biznesową klientów poprzez rozwiązania dostosowane do architektury przyszłości” – dodał Daniel Fried, dyrektor generalny i starszy wiceprezes w
regionie EMEA oraz Worldwide Channels w Veeam.

Czołowy podmiot w dziedzinie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, dostarczający rozwiązania Cloud Data Management, ogłosił wyniki za kolejny kwartał z dwucyfrowym wzrostem przychodów cyklicznych – o 21% r/r w III kwartale 2020. Obecnie, mając ponad 400 000 klientów na całym świecie, firma Veeam napędza swój rozwój, kontynuując udział w tworzeniu kopii zapasowych i odzyskiwaniu danych w głównych centrach danych, jednocześnie wprowadzając nowe rozwiązania wspierające potrzeby organizacji w zakresie ochrony danych w chmurze. Najszybciej rozwijający się produkt firmy Veeam – Veeam Backup for Microsoft Office 365 – nadal rośnie w szybkim tempie, osiągając 85% wzrost r/r.

Wraz z przejęciem firmy Kasten, lidera na rynku tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych na platformie Kubernetes, Veeam pracuje nad integracją rozwiązań Kasten z wiodącą na rynku platformą do zarządzania danymi w chmurze, zapewniającą nowoczesną ochronę danych i znaczne uproszczenie zarządzania danymi dla przedsiębiorstw. Dzięki K10 Data Management Platform firmy Kasten, Veeam może obecnie oferować zespołom operacyjnym przedsiębiorstw łatwy w obsłudze, skalowalny i bezpieczny system do tworzenia kopii zapasowych Kubernetes.

Firma Veeam dostrzega strategiczne znaczenie wspierania tego środowiska dla swoich klientów, rosnące znaczenie nowoczesnego zarządzania danymi, które jest głęboko zintegrowane z Kubernetes oraz rozwój DevOps w celu poprawy jakości, zwiększenia skalowalności i przyspieszenia dostarczania aplikacji przy jednoczesnym ograniczeniu
codziennego zarządzania.

Zajmujemy silną pozycję lidera w środowiskach zwirtualizowanych i chmurowych. Przechodząc do naszego Act II, skupiając się na chmurze i kontenerach, jestem podekscytowany tym, co przyniesie przyszłość i co zaoferujemy naszym klientom i partnerom, aby nadal pomagać im chronić i ponownie wykorzystywać ich dane, przy zachowaniu przewagi konkurencyjnej. Veeam będzie nadal wzmacniać i tak już silny zespół nowymi talentami oraz kontynuować awanse pracowników wewnątrz firmy” – dodał Largent.

Poniżej opinie partnerów i klientów Veeam.

Pomimo trwającej pandemii i wyzwań, jakie postawiła przed firmami i osobami prywatnymi na całym świecie, firmie Veeam udało się przyspieszyć rozwój i zwiększyć bazę klientów. Niedawne przejęcie firmy Kasten dowodzi, że Veeam zamierza odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie klientów na rozwiązanie, które pozwoli im chronić dane i aplikacje, niezależnie od tego, czy są to natywne aplikacje kontenerowe dla chmury, wirtualne, czy fizyczne” – wskazał Phil Goodwin, dyrektor ds. badań w IDC.

Veeam wspiera nasze operacje bankowe i najważniejsze procesy biznesowe – ochronę danych, BC i DR, zgodność z przepisami i TCO – na najwyższym poziomie przy minimalnym nakładzie pracy” – ocenił Efthymios Bekas, Zastępca Kierownika, Dział Systemów Informatycznych, Alpha Bank.

Z korzeniami sięgającymi ponad stulecia, Dutch State Mines (DSM) przekształciło się w firmę naukową, która zatrudnia 23 000 osób na całym świecie i specjalizuje się w zrównoważonych rozwiązaniach dla sektorów zdrowia, żywienia i surowców. Dzięki współpracy z firmą Veeam, nasza organizacja posiada obecnie skonsolidowaną platformę do zarządzania danymi, która chroni aplikacje korporacyjne w fizycznych, wirtualnych i publicznych środowiskach chmurowych. Ponadto, rozszerzone możliwości rozwiązania Veeam v10 zapewniają dostępność i możliwość odzyskiwania danych, dając naszej organizacji pewność, że nadal będziemy koncentrować się na dostarczaniu naszym klientom ofert, które będą korzystne dla ich dobrego samopoczucia i zadowolenia” – stwierdził Marcel Janssen, Delivery Coordinator Local Business Applications, DSM Group Business Services.

„Wiemy, że w sytuacji awaryjnej możemy szybko przełączyć się na replikę w naszym ośrodku DR, a następnie wrócić do naszego zakładu produkcyjnego i szybko wznowić działalność. Nie wiem, co byśmy zrobili bez Veeam” – dodał Asaf Frid, kierownik systemu IT, Hertz.

Veeam zapewnia skalowalność przedsiębiorstwa i odpowiednią dojrzałość produktu, niezbedną do zaspokojenia potrzeb klientów bankowych. Nasi klienci oczekują 100% integralności danych, a Veeam wspiera naszą zdolność do jej dostarczania” – uważa Colin Chatelier Manager ds. Pamięci masowych i obliczeń, Europa, Rabobank.

Światowej klasy, bezpieczne i niezawodne operacje produkcyjne są podstawą działalności firmy Shell. Aplikacje Process Control Domain (PCD), które bezpośrednio monitorują, kontrolują i zabezpieczają operacje produkcyjne, są ważne dla wydajnej pracy na światowym poziomie. Dzięki rozwiązaniu Veeam v10 do wirtualnego przywracania
danych, mamy możliwość wznowienia operacji bez konieczności ograniczania się do okreslnego sprzętu” – dodaje Niels Spieard, Functional Expert PCD-IT Shell Information Technology International B.V.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments