W ofercie sieci Biedronka dostępne są inteligentne urządzenia, pozwalające na oszczędzanie energii, nastrojową regulację oświetlenia czy podglądanie ukochanych pupili pod nieobecność właścicieli. 

Inteligentne domy, które kiedyś można było zobaczyć w filmach science-fiction, dziś stają się codziennością. Także za sprawą Biedronki. W ofercie sieci znalazły się właśnie nowoczesne, energooszczędne urządzenia do kontrolowania domów i mieszkań. Można nimi sterować za pomocą aplikacji lub poprzez komendy głosowe Asystenta Google, Siri lub Amazon Alexa.

Dzięki nowym urządzeniom dostępnym w sklepach Biedronka za pomocą jednego dotknięcia ekranu smartfona lub komendy głosowej możemy na przykład regulować kolor oświetlenia w naszym domu, wydawać komendy psu przy pomocy specjalnej kamery czy po prostu oszczędzać prąd przez zdalne wyłączanie gniazdka elektrycznego” – mówi Anna Nowak, kupiec odpowiedzialna za ofertę artykułów przemysłowych w sieci Biedronka

Biedronka_Inteligentny_Dom_Infografika_Final.png
W ofercie znajdują się m.in.:
Obrotowa kamera Wi-Fi MELINK, która ma szerokie pole widzenia i wyposażona jest w funkcję wykrywania ruchu, a wbudowane diody podczerwieni zapewniają wyraźny obraz, również w nocy. Kamera pomoże zabezpieczyć mieszkanie przed nieproszonymi gośćmi, ale ma i bardziej codzienne zadania: w końcu będziemy mieli dowód, że strącona doniczka w przedpokoju to sprawka kota. Kamera posiada też wbudowany głośnik i mikrofon, by w razie potrzeby niesfornego pupila zdyscyplinować.  Cena: 169 zł.

Obrotowa kamera Wi-Fi MELINK

Obrotowa kamera Wi-Fi MELINK

Listwa zasilająca smart Wi-Fi MELINK pozwalaj na niezależne kontrolowanie wszystkich gniazd elektrycznych w domu i grupowanie je z innymi. Ma też funkcję regulatora czasowego, odliczania czy harmonogramu. To sprawi, że będziemy mogli np. zaprogramować czas włączenia się czajnika lub klimatyzatora. Przed przyjazdem do domu woda na herbatę będzie zaparzona, a w mieszkaniu panować żądana temperatura. Cena: 149 zł

Listwa zasilająca smart Wi-Fi MELINK

Listwa zasilająca smart Wi-Fi MELINK

Gniazdo smart Wi-Fi MELINK umożliwia dodanie każdego urządzenia elektrycznego takiego jak radio czy wiatrak do inteligentnego systemu zarządzania domem czy mieszkaniem. Gniazdo pozwala na ustalenie harmonogramu i czasomierza, które mają za zadanie włączyć lub wyłączyć urządzenie w wyznaczonym momencie. Pozwala też na zwiększenie bezpieczeństwa – teraz  nawet zdalnie można wyłączyć prąd, jeśli np. zapomnieliśmy odłączyć żelazko. Cena: 49,99 zł.

Gniazdo smart Wi-Fi MELINK

Gniazdo smart Wi-Fi MELINK

Taśma LED Wi-Fi MELINK – umożliwia dyskretne oświetlenie pomieszczeń w jednym z aż 16 milionów kolorów. Można ją umieścić w dowolnym miejscu jak półki, wnęki, szafy, blaty kuchenne czy lustra w łazience. Samoprzylepny pasek umożliwia wygodny montaż na twardej powierzchni, a samą listwę można ciąć w określonych punktach na potrzebną długość. Taśma posiada również funkcję zmiany kolorów w rytm muzyki – wystarczy umieścić źródło dźwięku blisko urządzenia, a zacznie ono pulsować w rytmie ulubionych piosenek. Cena: 149 zł.

Taśma LED Wi-Fi MELINK

Taśma LED Wi-Fi MELINK

Żarówka LED WI-FI MELINK – generuje do 16 milionów kolorów, które można zmieniać za pomocą panelu i dobrać oświetlenie do pory dnia, okazji czy aktywności. Żarówka pozwala na wybór kilku stylów oświetlenia: ma tryby pracy, relaksu, czytania, a nawet… tryb disco. Cena: 49,99 zł

Żarówka LED WI-FI MELINK

Żarówka LED WI-FI MELINK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments