Jabra Elite Active 75t to kolejna generacja słuchawek dousznych. Nowy sprzęt oferuje użytkownikom ulepszony design i funkcjonalności w porównaniu z poprzednią serią pod kryptonimem 65t. Dodatkowo pojawia się oczekiwana redukcja szumów.

Nowe słuchawki Jabra dla aktywnych użytkowników mają jeszcze bardziej smukły i elegancki wygląd. Wkładki do uszu zostały przeprojektowane, tak że mniejsze, smuklejsze co z pewnością jest dobrą wiadomością dla użytkowników którzy nie czują się do końca komfortowo z wystającymi z uszu słuchawkami.

Nowa vs. starsza generacja

Wkładki są dobrze dopasowane. Zawierają trzy końcówki douszne w różnych rozmiarach, aby zdecydowanie ułatwić dopasowanie. Ponadto optymalizuje to jakość dźwięku, dzięki dobrej blokadzie zewnętrznych dźwięków. Zwiększeniu stabilizacji służy dodatkowo powłoka Jabra.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Słuchawki Jabra z nowym poziomem redukcji szumów

Jabra Elite Active 75t wyposażony jest w rozwiązanie, które jednocześnie filtruje odgłosy otoczenia i wzmacnia basy. Można to regulować w aplikacji dedykowanej słuchawkom, tym bardziej że nie wszyscy czują taką potrzebę.

Ciekawym dodatkowym rozwiązaniem jest sytuacja kiedy wyjęcie jednej słuchawki automatycznie wstrzymuje odtwarzanie, a włożenie jej wznawia odtwarzanie. Nowa seria oferuje oczywiście szybkie i co istotne bezprzewodowe ładowanie, które z pewnością jest ogromną zaletą dla wszystkich intensywnie korzystających z miasta/klubu i muzyki w słuchawkach jednocześnie.

Dla kogo?

Elite Active, czyli przydomek na jaki zdecydował się producent słuchawek, sugeruje kogo widzi jako preferowanego użytkownika swojego sprzętu. „Aktywna elita” może liczyć, że Jabra 75t zapewni im stabilność i ochronę oraz bezpieczne dopasowanie podczas treningu. Ale nie tylko fani siłowni i fitness mogą polubić się z tymi słuchawkami.

Jabra Elite Active 75t ma wszechstronne zalety, które sprawdzą się w podróżach komunikacją miejską, dojazdami i przejażdżkami mobilnymi środkami jakie oferuje miasto, czy joggingiem. Ostatecznie fani muzyki również mogą mieć ze sobą swoje ulubione kawałki, których jakość będzie wspierana przez redukcję zewnętrznych szumów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments