Cyberpunk 2077 w finalnej fazie – tezy z telekonferencji CD Projekt.

CD Projekt ocenia, że optymalizacja gry „Cyberpunk 2077” idzie dobrze i jednocześnie rozpoczęto finalną certyfikację, poinformował prezes Adam Kiciński.

Optymalizacja gry idzie dobrze, wygląda znakomicie. […] Właśnie zaczęliśmy finalną certyfikację. Wszystko jest na drodze do 19 listopada” – powiedział Kiciński podczas telekonferencji.

Kampania reklamowa gry „Cyberpunk 2077” rozpoczyna się w internecie we wrześniu, natomiast w TV, radiu, kinach i druku ruszy od października, a w kanale OOH – w listopadzie, poinformował prezes Adam Kiciński. Szczególnie intensywne działania odbędą się od I połowy listopada.

Michał Nowakowski, członek zarządu, wskazał że przedsprzedaż Cyberpunka jest dużo lepsza w porównaniu do Wiedźmina 3 w analogicznym okresie przed premierą.

Firma planuje wydać więcej dodatków do nowej gry niż do Wiedźmina 3. Jeszcze przed premierą CP2077 zamierza ogłosić plany związane z rozszerzeniami do gry.

CD Projekt szykuje na 2021 rok nową edycję gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” na konsole nowej generacji Xbox Series X i PlayStation 5 oraz komputery PC, poinformował prezes Adam Kiciński.

Gra mobilna „The Witcher: Monster Slayer”, realizowana przez Spokko z grupy CD Projekt, jest w fazie soft launch, poinformował prezes Adam Kiciński.

Soft launch 'Witcher Monster Slayer' trwa w Nowej Zelandii. Data premiery gry mobilnej zostanie podana jeszcze w tym roku” – powiedział Kiciński podczas telekonferencji.