GlobalLogic ogłosił wprowadzenie usługi transformacji cyfrowej TAO dla firm.

Aplikacja mobilna TAO zapewnia małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom dostęp do rozbudowanej bazy informacji i umiejętności z zakresu transformacji cyfrowej w łatwym do wdrożenia i przystępnym cenowo pakiecie.

Bardziej niż kiedykolwiek organizacje muszą przeobrazić się przy użyciu technologii cyfrowych, aby lepiej zdobywać, angażować i obsługiwać klientów. Jednakże dostęp do zewnętrznych i bogatych źródeł wiedzy potrzebnej do urzeczywistnienia tej transformacji był do tej pory zbyt drogi lub zwyczajnie poza zasięgiem dla większości mniejszych organizacji. TAO zmieni ten stan rzeczy” – powiedział Nitesh Banga, COO GlobalLogic.

TAO pomaga firmom określić, w jakim stadium cyfryzacji się znajdują, oraz zapewnia użytkownikom dostęp do treści, narzędzi i ekspertów niezbędnych do realizacji ich programu transformacji cyfrowej.

Na każdym etapie procesu użytkownicy mogą łączyć się przez TAO ze specjalistami GlobalLogic, którzy zaoferują im bezpłatne konsultacje i porady.

Wewnątrz aplikacji

Użytkownicy rozpoczynają proces od oceny dojrzałości cyfrowej. Na podstawie podanych odpowiedzi TAO określi możliwości cyfrowe firmy i prześle szczegółowy raport wraz z wynikiem oceny dojrzałości cyfrowej.

Informacje te dadzą wgląd we względną pozycję firmy, jej mocne strony i szanse. Wyniki analizy są wysyłane na adres e-mail użytkownika w ciągu kilku minut. Po otrzymaniu wyniku oceny dojrzałości cyfrowej i szczegółowego raportu, TAO połączy użytkownika z zespołami ekspertów GlobalLogic w celu opracowania schematu rozwiązania, który dokładnie wytyczy ścieżkę transformacji cyfrowej firmy.

Schematy dostępne są w pakietach w przystępnych, stałych cenach i są tworzone przez doświadczonych specjalistów. Po ocenie dojrzałości cyfrowej i opracowaniu schematów rozwiązań, TAO pomoże firmie dobrać skład dedykowanego jej zespołu.

Agile Factory tworzy idealna mieszanka utalentowanych projektantów, architektów i inżynierów oprogramowania, którzy zajmą się realizacją projektu, urzeczywistniając cyfrową wizję użytkownika w możliwie najkrótszym czasie i rozsądnej cenie.