Wirtualny doradca sklepu Moliera2

Marzy Ci się kupno bluzy Kenzo z nowej kolekcji z charakterystycznym haftowanym tygrysem, ale chcesz się upewnić co do rozmiaru czy koloru?

Sklep internetowy Moliera2.com wdraża usługę Wirtualnego Doradcy.

Już od teraz, dzięki innowacyjnej usłudze Wirtualnego Doradcy, klienci mają możliwość skonsultowania swojego wyboru z Salonami Moliera 2 w Warszawie, Poznaniu oraz Katowicach, gdzie wyspecjalizowani konsultanci pomogą im w podjęciu satysfakcjonującej decyzji bez wychodzenia z domu.

Moliera2.com wdraża nowe pomysły oraz innowacyjne technologie, których celem jest przystosowanie oferty do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.

Od teraz wystarczy wybrać odpowiedni numer podany na stronie internetowej Moliera2.com lub na karcie produktu, aby skontaktować się z dedykowanymi konsultantami w jednym z salonów w Warszawie, Poznaniu czy Katowicach poprzez aplikację WhatsApp lub FaceTime, a następnie doradca będzie do dyspozycji.

Jest to świetne rozwiązanie dla osób chcących się upewnić co do rozmiaru czy koloru. Na podstawie zadanych pytań i udzielonych informacji, personel pokaże produkty dostosowane do potrzeb Klientów. Od teraz każdy ma możliwość podjęcia satysfakcjonującej decyzji bez wychodzenia z domu. Co najważniejsze, każde połączenie może zakończyć się złożeniem
zamówienia.

Światowi i polscy projektanci na wyciągnięcie ręki

Sklep internetowy Moliera2.com oraz Salony Moliera 2, z którymi teraz można skontaktować się bez wychodzenia z domu za pomocą Wirtualnego Doradcy, to wyjątkowe miejsca, gdzie dostępne są ekskluzywne kolekcje zarówno światowych, jak i polskich projektantów.

Przykładowo butik Moliera 2 | Warszawa, w którym znajduje się #KrólestwoSzpilek, oferuje buty słynnego Domu Mody Christian Louboutin – zjawiskowe modele z czerwoną podeszwą to jedne z najbardziej pożądanych akcesoriów wśród kobiet na całym świecie.

W Salonie Moliera 2 | Pl. Trzech Krzyży mieszczącym się w warszawskiej kamienicy klienci mają dostęp nie tylko do damskich, jak i męskich linii, ale również dziecięcych.

To tutaj znajdziemy legendarne marki takie jak Burberry Children, Kenzo Kids, Moncler Kids oraz Dsquared Kids. Moliera 2 | Katowice Altus jest jedynym miejscem, którego asortyment obejmuje stylową kolekcję ubrań Versace Jeans Couture stworzoną przez duet projektantów Donatellę oraz Gianni’ego.

W Salonie Moliera 2 Bazar Poznańskiego klientki doceniają nowości od Balmain, Valentino czy polskiej marki La Mania. Dzięki usłudze Wirtualnego Doradcy teraz każdy ma wszystkie
te luksusowe ubrania i akcesoria na wyciągnięcie ręki.