S.Borysławski o perspektywach rozwoju DataWalk

Zarząd DataWalk

Sergiusz Borysławski, członek zarządu DataWalk, o perspektywach rozwoju spółki. Na zdjęciu zarząd DataWalk, Borysławski pierwszy od prawej.

Rozwój przebiega zgodnie z przyjętą strategią – etap komercjalizacji. Wzrost przychodów o 100% r/r. Zmniejszenie straty -20% r/r. W czasach ograniczeń związanych z tzw. lockdown projekty realizujemy zdalnie.

Obecnie jesteśmy w bardzo komfortowej sytuacji, mamy więcej zgłaszających się do nas klientów, niż jesteśmy w stanie obsłużyć. Zgodnie z przyjętą przez nas strategią, na obecnym etapie rozwoju planujemy, że nasze przychody będą rosły co najmniej 70%, a najlepiej znacznie powyżej 100% rocznie przez najbliższe lata.

Po raz pierwszy mogliśmy się pochwalić takim wynikiem w raporcie za rok 2019 i wierzymy, że mimo zawirowań w światowej gospodarce, uda nam się zrealizować ten cel także w kolejnych latach.

Systemy adresujące kwestie bezpieczeństwa zyskują zupełnie inny priorytet w czasach niepokoju, przyśpieszając adopcję realizowanej przez nas analizy sieci powiązań przez rynek.

Wczoraj spółka podała, że SSG Security – południowoafrykańska prywatna policja – zastąpi IBM i2 i SAS Memex polską platformą analityczną DataWalk.