Prezes Analizy Online o nowej wersji serwisu

Analizy Online, po uruchomieniu nowej wersji swojego serwisu, celują w systematyczne zwiększanie liczby użytkowników i odsłon, poinformował ISBtech prezes Analizy Online Michał Duniec.

W marcu serwis Analizy.pl odwiedziło ponad 219 tys. unikalnych użytkowników. Liczba odsłon portalu przekroczyła 2,5 mln. Dla porównania –  dotychczasowy rekord miesięczny portalu wynosił 154 tys. użytkowników (w styczniu tego roku) oraz 1,97 mln odsłon (w styczniu 2018 roku). W tym roku chcemy utrzymać pozytywne trendy w tym zakresie. Sposobem na to jest poprawa responsywności serwisu, która umożliwi lepsze pozycjonowanie” – powiedział ISBtech Duniec.

W ub.r. Analizy Online miały 0,25 mln zł straty netto wobec  0,399 mln zł zysku netto rok wcześniej.

Prezes zaznaczył, że uruchomienie nowej wersji analizy.pl to bardzo ważny element rozwoju usług cyfrowych dla klientów indywidualnych dostarczanych przez Analizy Online.

Wdrożenie nowego serwisu analizy.pl wpisuje się w cyfrową rewolucję w świecie inwestycji, która siłą rzeczy teraz przyspiesza. Jednak dla nas, nowy serwis to przede wszystkim odpowiedź na zmieniające się potrzeby inwestorów. Klienci funduszy oczekują wsparcia, edukacji i narzędzi do samodzielnego inwestowania. A nowe Analizy.pl pozwalają nie tylko porównywać wyniki funduszy, ale również spojrzeć na inwestycję przez pryzmat całego portfela” – wymienił Duniec.

Nowe analizy.pl, to drugi projekt cyfrowy w Analizach Online w ostatnich latach. Pod koniec 2018 roku nasza spółka zależna uruchomiła serwis kupfundusz.pl, który służy samodzielnemu inwestowaniu na rynku funduszy.

Analizy.pl zapewniają dostęp do wszystkich instrumentów wspólnego inwestowania dostępnych w Polsce, w szczególności krajowych i zagranicznych funduszy inwestycyjnych oraz produktów oszczędnościowych, jak: IKE, IKZE czy PPK.