M. Wcześniak o premierze Drug Dealer Simulator

Jesteśmy bardzo zadowoleni z premiery Drug Dealer Simulator, co nie zmienia faktu, że cały czas zbieramy uwagi od fanów naszego tytułu, aby go udoskonalić, mówi Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games. Gra sięgnęła 1 miejsca na Steam w dniu premiery.

Wszystkim graczom, którzy kupili nasz tytuł zapewnimy wiele bezpłatnych dodatkowych wydarzeń i misji w grze. Bardzo cieszymy się z rosnącego zainteresowania Drug Dealer Simulatorem. W ostatnich dwóch tygodniach wishlista chętnych graczy na serwisie Steam wzrosła o ponad 50 proc.” – mówi Wcześniak.

Najnowsza gra Movie Games została bardzo dobrze przyjęta przez graczy. Koszty poniesione na wytworzenie gry pokryły się w niespełna godzinę od światowej premiery. Gra znajduje się wśród najlepiej sprzedających się gier na świecie i zbiera bardzo dobre oceny graczy, którzy w ponad 90 proc. pozytywnie oceniają tytuł.

Drug Dealer Simulator zabiera gracza w świat ciemnych zaułków, podejrzanych podwórek i szemranych typków, gdzie z pozycji niewiele znaczącego osiedlowego dealera podążać będzie drogą zmierzającą do pozycji narkotykowego bossa. Jednak przeprawa ta nie będzie prostą przygodą – na drodze gracza staną zarówno służby specjalne, jak i konkurencja.

W dniu premiery gra przez kilka godzin gra znajdowała się nawet na pierwszym miejscu globalnej listy bestsellerów. W Drug Dealer Simulator grało jednocześnie nawet prawie 7 tysięcy graczy.

Po prawie dwóch latach przygotowań przekazaliśmy graczom tytuł, który wedle pierwszych ocen została odebrana bardzo pozytywnie. Nasza gra zabiera użytkownika do intrygującego i kontrowersyjnego świata dilerów narkotykowych. Nasi fani mogą poczuć adrenalinę towarzyszącą konfrontacji z policją lub konkurencyjnym gangiem. Mają również możliwość wspinania się po szczeblach przestępczej hierarchii narkotykowego biznesu” – dodaje prezes Movie Games.