eobuwie w kooperacji z postacią z showbiznesu

Kolejna polska marka sięga po szerokorozpoznawalną osobowość ze świata showbiznesu. Tym razem jest to marka internetowa.

Eva Longoria, we współpracy z jednym z największych polskich sklepów online – eobuwie.pl, stworzyła linię butów sygnowaną jej nazwiskiem. Pierwsze produkty z kolekcji są już dostępne na 15 europejskich rynkach, wyłącznie w sklepach należących do eobuwie.pl. Premierze kolekcji towarzyszy kampania reklamowa, której twarzą jest oczywiście sama Eva Longoria.

Kolekcja Evy Longorii to stylowa propozycja dla kobiet ceniących jakość i wygodę. W kolekcji wiosna/lato 2020 dostępnej wyłącznie w eobuwie.pl i Modivo, znalazły się zarówno ponadczasowe wzory szpilek, klapek i półbutów, jak i ze smakiem realizujące najnowsze trendy sneakersy.

Kolekcja jest utrzymana w charakterystycznych dla Evy Longorii eleganckich, stonowanych kolorach, dominują beże, biele, czernie, złoto. Ogromną uwagę sama gwiazda przykłada do równowagi między jakością, a wygodą, stąd spory nacisk w kolekcji na użycie materiałów najwyższej klasy – wyjaśnia Ewa Gawron, manager marek własnych w eobuwie.pl.

Produkty sygnowane przez gwiazdę są inspirowane jej osobistym stylem, idealnie równoważącym wyrafinowanie i klasykę.

Moim natchnieniem są silne, odważne kobiety, świadome, co jest prawdziwie ważne. Moją ambicją jest inspirowanie kobiet na całym świecie do odkrywania ich pewności siebie, więc kolekcję zaprojektowałam tak by była stylowa i wszechstronna, towarzysząca im w życiu zawodowym i prywatnym – mówi sama Eva Longoria.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Evą Longorią i jesteśmy przekonani, że połączenie unikalnego stylu gwiazdy z naszą wiedzą o rynku modowym, bazą klientów i przełomowymi pomysłami na sprzedaż zaowocuje sukcesem – komentuje Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl S.A.

W wiosennej kolekcji marki Eva Longoria dostępnych będzie ponad 130 różnych modeli butów, z których ponad 60 już jest dostępne online. Kolejne sukcesywnie będą prezentowane na eobuwie.pl.

Kolekcja Eva Longoria będzie dostępna online w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Grecji, Szwecji, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Litwie, Rumunii i Bułgarii.