Playtech ogłosił przedłużenie udanej współpracy z Totalizatorem Sportowym, polskim narodowym operatorem loterii, po bardzo dobrze układającej się wieloletniej współpracy między obiema firmami w zakresie platformy kasyna online Totalizatora Sportowego.

Playtech uzyskał wyłączny kontrakt z państwowym operatorem, który działa w branży od ponad sześciu dekad, w wyniku rygorystycznego przetargu publicznego. Decyzja Totalizatora Sportowego odzwierciedla kluczowe atuty Playtech i wyjątkową atrakcyjność dla dużych organizacji rządowych na regulowanych i nowo regulowanych rynkach oraz dla lokalnych odbiorców.

Współpracując ściśle z Totalizatorem Sportowym w ciągu ostatnich pięciu lat, Playtech dostarczył najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i szeroką gamę innowacyjnych produktów hazardowych, w tym wiodącą na rynku platformę Playtech, content kasynowy, a także najnowocześniejszy produkt Playtech Live. To ugruntowane partnerstwo z powodzeniem utrzymało pozycję Totalizatora Sportowego jako najnowocześniejszego krajowego operatora kasyna online, zapewniając wyjątkowe wrażenia z gry setkom tysięcy graczy w całym kraju.

Ciągły rozwój i sukces oferty online Totalizatora Sportowego był możliwy i osiągnięty dzięki kolejnym innowacyjnym działaniom podjętym przez Spółkę w ciągu ostatnich pięciu lat w prawdziwej i ścisłej współpracy z Totalizatorem Sportowym.

Jesteśmy zaszczyceni i dumni z tego, że po rygorystycznym procesie przetargowym zostaliśmy po raz kolejny wybrani na strategicznego partnera Totalizatora Sportowego. Nasze udane partnerstwo i współpraca z Totalizatorem Sportowym wzmocniły pozycję Playtech jako wiodącego dostawcy technologii na polskim rynku kasyn online. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację tego partnerstwa i wzmocnienie naszego zaangażowania na polskim rynku poprzez rozszerzenie naszej obecności w Polsce i dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań dostosowanych do potrzeb polskich graczy. – komentuje Mor Weizer, CEO Playtech.

Rozszerzając współpracę z Playtech, Totalizator Sportowy chce umocnić swoje zaangażowanie we współpracę z najlepszymi w branży kasyn online, aby dostarczać ulepszoną i spersonalizowaną rozrywkę graczom w całej Polsce. Zaangażowanie Playtech w zapewnienie bezpieczeństwa i odpowiedzialnej gry jest czynnikiem przyczyniającym się do tej decyzji, ponieważ takie podejście jest zgodne z wartościami Totalizatora Sportowego i pomaga nam spełnić oczekiwania polskich użytkowników, zapewniając najlepszą możliwą ofertę. – komentuje Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

Przedłużenie współpracy oznacza nieustające zaangażowanie Playtech w polski rynek i dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb polskich graczy. Jako partner Totalizatora Sportowego, Playtech potwierdza swoją pozycję zaufanego i niezawodnego dostawcy w branży hazardowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments